منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۴۵
شناسه خبر: 370301
گروه :خبر
photo_2016-12-20_00-40-50

همایش شناخت جریان های تکفیری در سالن امورتربیتی با حضور دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی ویژه فرهنگیان جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز  همایش وحدت و شناخت جریانهای تکفیری با همت بسیج فرهنگیان شهرستان جاسک با حضور دکتر ماموستا عبدالسلام کریمی مدرس حوزه دانشگاه اهل سنت کردستان ویژه فرهنگیان جاسک برگزار شد.

عبدالسلام کریمی گفت : امروزه مهمترین نیاز جامعه اسلامی وحدت است که دشمنان مسلمانان آمریکا و اسراییل با بوجود آوردن گروه داعش در دنیا ایجاد اسلام هراسی راه انداخته اند. که اگر خود آمریکااین جنایات داعش در عراق و سوریه را مرتکب می شد به طور یقین دنیا و جهانیان علیه این کشور استعماری موضع و به پا می خیزند.

عالم برجسته اهل سنت اظهار کرد: امروز جهان اسلام یکی از سخت ترین دوران های خود را می گذارد و شریعت شاهد گسترش جریان های افراطی و تکفیری است؛این جریان ها علاوه بر اقدامات خود با هتک حرمت و تخریب چهره های بزرگ اسلام ضربات جریان ناپذیری را به پیکره جهان اسلام می زنند.

وی بیان کرد:  از تمامی علما می خواهیم که ما را در این راه خطیر یاری دهند و در برابر افراط و تکفیر با شفقت و نصیحت برادرانه از همه جوانان مسلمانان می خواهیم که از رفتارهایی که می تواند به ضرر اسلام و مسلمین باشد، بپرهیزند.

 

 

انتهای پیام/ت

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت