منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
شناسه خبر: 235803
گروه :خبر
image463963 (1)

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان بندرلنگه از برگزاری همایش بانوان عاشورایی با عنوان “رهروان زینبی(س)” در ۱۱ آبان ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، خاوند مسئول هیئت رزمندگان شهرستان بندرلنگه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه این همایش به منظور آشنایی بانوان با فرهنگ عاشورا و تفسیر قرآن و سیره امام حسین (ع) در آشکارسازی ماهیت پلید یزیدیان برگزار می شود؛ اظهار کرد: این همایش مصادف با ۱۹ محرم از ساعت ۱۹:۳۰شب در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) کوی هدایتی برگزار می شود.

 

 

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان بندرلنگه با اشاره به اینکه این همایش برای نخستین بار برگزار می شود؛ افزود: این همایش در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) کوی هدایتی برگزار می شود.

 

 

وی با بیان اینکه این همایش زینبیون با سخنرانی استاد حوزه و دانشگاه خانم ناصری عضو موسسه قرآنی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی با محوریت تفسیر قرآن کریم و سیره امام حسین (ع) از جمله بخش های این مراسم است؛ گفت: بانوان ایران اسلامی باید حضرت زینب کبری(س) را الگوی خویش قرار دهند.

 

 

خاوند با اشاره به اینکه بصیرت افزایی و معرفت افزایی مهم ترین محور برنامه های هئیت رزمندگان بندرلنگه در دهه دوم ماه محرم است ، تصریح کرد: این همایشاز طرف هیئت رزمندگان اسلامی شهرستان بندر لنگه و خادمین حسینیه ابوالفضل (ع)محله هدایتی برپا می شود.

 

 

لازم به ذکر است ناصری عضو موسسه قرآنی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی به مدت یک هفته درشهرستان می باشد و طی این روزها برنامه هایی برای حوزه علمیه خواهران ،و همچنین مدارس دخترانه خواهد داشت و تفسیر قرآن ، سیره عملی امام حسین (ع) ازجمله برنامه های این همایش است.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی