منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
شناسه خبر: 331228
گروه :خبر
Picture_032_6259

همایش تعامل شوراها و دهیاران با نیروی انتظامی با حضور دهیاران بخش مرکزی شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ سرهنگ احسان رکنی خو فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رودان در این همایش، آموزش را مهمترین اصل در پیشگیری از وقوع جرائم دانست و گفت: انجام اقدامات فیزیکی به تنهایی موثر نیست.

 

وی پلیس را حافظ جان، مال مردم عنوان کرد و اظهار کرد: ایجاد یک آرامش با ثبات در گرو مشارکت همگانی و با حضور شوراها و دهیاران تحقق می یابد.

 

رکنی خو افزود: تعامل شوراها اسلامی در جهت برنامه های نیروی انتظامی از جمله آموزش همگانی و ارتباط با مردم باید ایجاد شود، چراکه کاهش آسیب های اجتماعی با این موضوع ارتباط مستقیم دارد.

 

عباس هاشمی نیا بخشدار مرکزی رودان هم در این همایش گفت: تلاش نیروی انتظامی در عرصه تأمین امنیت جامعه ،مایه سربلندی و عزت کشور است.

 

وی همکاری متقابل با نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت از تکالیف ذاتی شوراها و دهیاران دانست و افزود:تحقق این امر با مشارکت حداکثری مردم در کنار شوراها و دهیاران محقق می شود.

 

عباس هاشمی نیا از شوراهای اسلامی به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین یاد کرد و ادامه داد: آموزش همگانی در جهت کاهش جرائم و تصادفات با همکاری شوراهای اسلامی و نیروی انتظامی صورت می گیرد.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی تامین کننده امنیت در جامعه و نماد اجرای قانون است، خاطرنشان کرد: تلاش های نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت و آرامش بوجود آمده در سطح شهرستان رودان مورد تقدیر است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور