منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
شناسه خبر: 250342
گروه :خبر
13940915000031_PhotoA

همایش انتخاباتی دونالد ترامپ کاندیدای جنجالی جمهوریخواهان در کارولینای شمالی با اعتراض مخالفانش به هرج و مرج کشیده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، میتینگ انتخاباتی دونالد ترامپ کاندیدای جنجالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در کارولینای شمالی به خاطر اعتراضات زیاد مخالفانش به هرج و مرج کشیده شد و بارها قطع شد.

تلگراف گزارش داد که به نظر می‌رسید این یک تلاش هماهنگ برای برهم زدن میتینگ انتخاباتی ترامپ بود که با مواضعش درباره مهاجران و مسلمانان اعتراضات و انتقادات زیادی را در آمریکا برانگیخته است.

سخنرانی ترامپ که در یک سالن 7 هزار نفری درحال برگزاری بود بیش از 10 بار با اعتراضات افراد مختلف که در نقاظ مختلف سالن بودند به هم خورد و قطع شد.

تعدادی از معترضان از حامیان کمپین «مساله زندگی سیاهان» بودند که به خاطر کشته شدن سیاه پوستان توسط پلیسهای آمریکا تشکیل شده است.

براساس این گزارش، مواضع دونالد ترامپ درباره مهاجران و لزوم نظارت بر مسلمانان طی ماههای اخیر جنجالهای سیاسی زیادی در آمریکا به راه انداخته است.

این اعتراضات درحالی انجام شد که هواداران ترامپ نیز معترضان را در این گردهمایی انتخاباتی هو میکردند.

با این وجود پلیس گفته است که کسی را بازداشت نکرده است اما مجبور شده 25 نفر را از سالن احراج کند.

دونالد ترامپ با مواضع جنجالی که اتخاذ کرده است فعلا موفق شده است پیشتاز اردوگاه جمهوریخواهان در انتخابات درون حزبی باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است