منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: 228596
گروه :خبر
1720443

اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر در روستای هاشم آباد شهرستان حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد، سردار ترابی در همایش امربه معروف و نهی از منکر حوزه المهدی (عج) هاشم آباد ضمن تسلیت شهادت حاج حسین همدانی اظهار کرد: شهدا ی ما با گذشتن از جان با ارزش خود نگذاشتند که زره ای از خاک کشور بدست بیگانگان بیفتد و امنیت ،آرامش امروز حاصل خون هزاران شهید است و ما باید با الگو گرفتن از شهدا راه آنها را ادامه بدهیم و دست انهایی را که ولایت فقیه ما نذر دارند قطع کنیم.

 

 

سردار ترابی در ادامه افزود: شهادت سردار حاج حسین همدانی مسئولیت ما را دوچندان می کند، این که ما هنوز بعد از 28 سال جنگ شهید تشیح می کنیم به این دلیل است که راه حق و باطل تمام شدنی نیست و دفاع همچنان ادامه دارد.

 

 

ترابی در ادامه با اشاره به جنگ نرم دشمن تصریح کرد: در جنگ سخت خاکریز تانگ و تجهیزات دشمن مشخص بود ولی امروز در جنگ نرم هیچ کدام از تجیزات دشمن مشخص نیست و این کار را سخت کرده است جنگ امروز جنگ فرهنگی است.

 

 

سردار ترابی گفت: دشمنی استکبار با ما هیچ وقت تمام نمی شود این اشتباه است که فکر کنیم آمریکا بخواهد به ما کمک کند و از سر خیر خواهی با ما سر میز مذاکره نشسته است.

 

 

ترابی در ادامه به بسیجیان تاکید کرد: گوش به فرمان رهبر انقلاب باشید و سخنان ایشان را سرلوحه کار خود قرار دهیم و وصیت نامه شهدا را بخوانیم و به آن عمل کنیم و بصیرت خود ر افزایش دهیم.

 

 

همایش امر به معروف و نهی از منکر حوزه المهدی (عج) با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و فرمانده سپاه شهرستان حاجی آباد در روستای هاشم آباد حاجی آباد برگزار شد.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است