منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
شناسه خبر: 256576
گروه :خبر
اقتصاد بستک

مسئول بسیج سازندگی، از برگزاری همایش توانمند سازی در حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی با حضور معاون مدیر کل استاندارداستان در بستک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، رضا دمی زاده مسئول بسیج سازندگی ناحیه بستک در گفتگو با خبرنگار سوریاس اظهار داشت: فعال شدن ظرفیت‌های شهرستان و نحوه مردمی کردن اقتصاد،‌ فرهنگ کار و تلاش، عدم استفاده از کالاهای خارجی و مصرف کالاهای داخلی،‌ راه‌های به کار انداختن سرمایه‌های کوچک و مدیریت جهادی مهمترین محورهای این همایش خواهند بود .

 وی افزود: این همایش با همکاری شرکت بین المللی نگار نصر استان و بسیج سازندگی ناحیه بستک برگزار خواهد شد و طرح‌های مبتنی بر رویکرد اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش‌های کشاورزی، صنایع کوچک و صنایع تبدیلی حمایت و اجراء خواهد شد .

این مسئول ادامه داد: این همایش  با حضور معاون مدیر کل استاندارد مهندس محبوبی و همچنین اساتید و صاحبنظران فعال در حوزه اقتصاد مقاومتی و بررسی نقش مردم و مسئولان در اجرای اقتصاد مقاومتی  یکشنبه 29 آذر ماه ساعت 15:00 برگزار خواهد شد.

 وی در ادامه در رابطه با اقتصاد مقاومتی گفت : از ارکان اقتصاد مقاومتی می توان به مقاوم بودن اقتصاد ، استفاده تمام ظرفیت های دولتی و مردمی ، حمایت از تولید ملی، مدیریت مصرف اشاره نمود.

دمی زاده خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی دانش بنیان است و عقبه آن پیشرفت و توسعه علمی است و لازمه سرمایه گذاری اقتصادی، سرمایه گذاری فرهنگی و اجتماعی است  و امید آن داریم موضوع اقتصاد مقاومتی آن طور که شایسته کشور و نظام است محقق شود.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان