منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 251782
گروه :خبر
30

همایش یک روزه آشنایی با فرق و مذاهب اسلامی شرق هرمزگان با حضور 450 نفر از اساتید دانشگاه ، فرهنگیان ، معتمدین و مدیران ادارات و نهادها با حضور حجت الاسلام و المسلمین سلیمان خورشیدی استاد حوزه و دانشگاه تهران در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام و المسلمین سلیمان خورشیدی، استاد حوزه و دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: ضرورت آشنایی و آگاهی از اصول و بنیان های فکری ادیان و فرق مختلف در جهان درعصر کنونی غیر قابل انکار است .
وی افزود: پژوهش دینی و تحقیق در منابع دینی راه را برای ما روشن می کند و ضرورت آشنایی و آگاهی از اصول و بنیان های فکری ادیان و فرق مختلف در جهان درعصر کنونی غیر قابل انکار است .
خورشیدی ابراز داشت: پژوهش دینی و تحقیق در منابع دینی راه را برای ما روشن و جلو بسیاری از حوادث و مشکلات و تردیدها گرفته خواهدشد.
وی یادآور شد: دشمن با نقشه های شوم خود در صدد تفرقه اندازی بین مسلمانان است و می خواهد از طریق برهم زدن اتحاد شیعه و اهل سنت و دامن زدن به اعتقادات و باورهای دو مذهب بین آنها شکاف ایجاد و اتحاد و امنیت جامعه و نظام انقلاب اسلامی خدشه دار کنند و وظیفه ماست با هوشیار ی آب به آسیاب دشمن نریزیم.

 

خورشیدی اظهار کرد: آل سعود با همراهی برخی آل شیوخ حاشیه حوزه خلیج فارس با هم دست به تبلیغ وهابیت زده اند که اهل سنت و اهل تشیع باید نسبت به پرهیز از هر گونه فرافکنی هوشیار و آگاه باشند.
خورشیدی خاطر نشان کرد: دین، قرآن، سنت و اهل بیت(ع) اصلی ترین راه برای جهان اسلام و بشریت است و در عصر کنونی باید بیشتر مراقب اسلام راستین باشیم.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان