منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۲
شناسه خبر: 183463
گروه :خبر
IMG-20150506-WA0022
 

حواشی یک همایش در حاجی آباد؛

همایشی با نام تکریم و با چاشنی تخریب

همایش تکریم از پدران آسمانی که به همت بنیاد شهید شهرستان حاجی آباد برگزار شد که این همایش با حواشی همراه بود.

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، همایش تکریم از پدران آسمانی با حضور پدران وخانواده معظم شهدا فرماندار، مسئولین ادارات شهرستان شب گذشته در حاجی آباد برگزار شد و از پنج تن از پدران معظم و بزرگوار شهداء با اهدا هدایایی تجلیل شد.
فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت: برگزاری مراسم تجلیل از خانوادههای معظم شهداء، یعنی تشکر از شهداء، چون عزت، امنیت، آزادگی و استقلال امروز کشور مدیون خون پاک شهداء است.
جهانگیری پاسداشت مقام پدران شهدا را در جامعه خواستار شد و بر لزوم تکریم خانواده معظم شهدا تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، دلنوشته ای توسط خواهر شهید خوانده شد که فضای همایش را معنوی کرد ولی متاسفانه با پخش موسیقی همراه با دست زدن مکرر که در شان خانواده و مراسم تکریم پدران آسمانی نبود و اجرا موسیقی و تقلید صدای توسط هنرمند بندرعباسی باعث شد خانواده های شهدا و روحانیون حاضر در همایش و مسئولین دفتر امام جمعه همایش را با عصبانیت ترک کنند.

این جلسه که به منظور قدردانی از پدران شاهددر نظر گرفته شده متا سفانه جایگاه شهدا و خانواده شهدا را زیر سوال برد است.

وقتی قرار از مقام پدارانی تجلیل شود که برای توسعه ارزشهای این بهترین هستی خود را تقدیم آن کرده اند تکریم آنان اگر در حد و اندازه آنان نیست باید بگویند باشد کمترین وظیفه را خوب و شاسته اداره کرد نه اینکه مراسم تجلیل از این عزیزان که دل نوشته یک فرزند شهید خوانده می شود و به معنویت جلسه می افزاید موسیقی پخش شود که همه چیز را زیر سوال ببرد.

دست زدن توام با موسیقی در مراسم تکریم از ستارگان انقلاب چه معنایی دارد ؟

باید تاسف خورد که دست اندرکاران امر بجای اینکه معنویت را در چنین جلساتی بیفزایند باید تاسف خورد که با عروسی اشتباه گرفتند. چه جوابی باید به خانواده شهدا داد؟
چه جوابی باید به فرزند شهیدی که دل نوشته اش قلبها را تکان می دهد داد؟ چه جوابی باید به شهدا داد؟
انتظار از دستگاه ذیربط این استکه در چنین مراسماتی مخصوصا مراسم شهدا ، نهایت احترام و ادب باید رعایت گردد مراسم شهدا و خانواده ایشان باید الگوی دیگر جلسات باشد و بر ارزشها بیفزاید.

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی