منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
شناسه خبر: 361835
گروه :خبر
img_7340

همایش« نهضت ما زنده ایم» با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول و دوم در شهرستان رودان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ همایش« نهضت ما زنده ایم» با حضور ۲۰۰ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه اول و دوم، و با سخنرانی مدیر حوزه علمیه نرجسیه رودان، امروز صبح در سالن پیامبر اعظم شهرستان برگزار شد.

پروین محمدی مسئول بسیج دانش آموزی خواهران رودان، اظهار کرد: هدف از اجرای این برنامه، شناساندن چهره واقعی بانوان و الگو گرفتن از حضرت فاطمه زهرا(س) می باشد.

وی افزود: این همایش، انگیزه را در بین دختران جوان برای حفظ و ارتقای فرهنگ ملی و دینی و انقلابی در قالب برخورداری از صفت های برجسته شهدای زن، را ایجاد می کند.

محمدی ادامه داد: شجاعت، عفت، احساس مسئولیت و عطوفت، با الگو پذیری از زنان برجسته ی صدر اسلام و زنان انقلاب در عصر حاضر موضوعات شاخص این همایش است.

مسئول بسیج دانش آموزی خواهران رودان خاطرنشان کرد: با برگزاری این همایش نشان می‌دهیم که با الگوگیری از این زنان فرهیخته، بر هویت زیبای ملی و اسلامی خود می بالیم و از مظاهر الگوهای مفسد غربی بیزاریم.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی