منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
شناسه خبر: 242286
گروه :خبر

منابع رسانه ای وابسته به گروه تروریستی تکفیری “القاعده (جبهه النصره)” دقایقی پیش خبر ترور “ابوعلی البریدی ملقب به خال” را منتشر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ منابع رسانه ای وابسته به گروه تروریستی تکفیری “القاعده (جبهه النصره)” دقایقی پیش خبر ترور “ابوعلی البریدی ملقب به خال” را منتشر کردند. بنابر این گزارش، یکی از اعضای گروه القاعده با نام مستعار “ابوعائشه المحجه” با نفوذ به محل تشکیل جلسات گروه تروریستی تکفیری “لواء شهداء یرموک” که اخیرا با داعش بیعت کرده است شده و حاضران را به گلوله بسته و در نهایت کمربند انتحاری همراه خود را منفجر کرده است.

 

ختلافات میان گروه شهدا یرموک و ائتلافی متشکل از گروههای تروریستی تکفیری “ارتش آزاد، القاعده (جبهه النصره)، احرارالشام، جیش الاسلام و ..” در پی بیعت گروه نخستین با داعش در چند ماه پیش شعله ور شده و بدنبال آن نیروهای دو طرف با یکدیگر بشدت درگیر شده و تلفات و خسارات شدیدی به سامزان رزم و تسلیحات آنها وارد آمده است. کانون اصلی درگیریها در مناطق غربی استان درعا و شرق استان قنیطره قرار داشته و دو طرف یکدیگر را به خروج از دین متهم و تکفیر کرده بودند.

 

هلاکت فرمانده گروه شهدا یرموک ضربه جبران ناپذیری به تشکیلات داعش در استانهای جنوبی سوریه وارد آورده و طی روزهای آینده شاهد واکنشهای خونین این گروه به قتل یکی از رهبران ارشد آن خواهیم بود. طی هفته های گذشته گروهی از فرماندهان گروههای رقیب داعش توسط افراد ناشناس به دو شیوه نصب بمب در منزل و خودرو و شلیک گلوله با اسلحه مجهز به صدا خفه کن ترور شده و به هلاکت رسیده بودند که داعش متهم ردیف اول این حملات معرفی شده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی