منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۷
شناسه خبر: 256578
گروه :خبر
10

هفدهمین همایش صنایع دریایی و دریانوردی و هفتمین نمایشگاه دو سالانه دریایی از یکم تا چهارم دی ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، این نمایشگاه که هر ساله توسط انجمن مهندسی دریایی ایران برگزار می شود امسال نیز در کنار سلسله همایش های صنایع دریایی و با همکاری ارگان های دریایی کشوربا هدف ارائه آخرین دستاوردهای صنایع دریایی کشور، تعامل و تبادل اطلاعات فناووری، دست یابی به آخرین اطلاعات جهانی در صنایع دریایی و دریانوردی و نیاز سنحی این صنعت استراتژیک برگزار می شود.
نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش با حضور110 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی در فضایی به وسعت بیش از 5000متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار می شود.
همزمان با نمایشگاه، نمایشگاه های عکس و نقاشی نیز برای دومین بار با موضوع صنایع دریایی و دریانوردی برگزار شده و رسم بزرگترین نقاشی دریایی توسط دانش آموزان و دانشجویان نیز از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.
فراهم سازی زمینه های مشارکت در ارتباط با بنادر و کشتیرانی، صنایع ساخت و تعمیر کیشتی، صنایع فراساحلی، خدمات دریایی و بندری، معرفی سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات دریایی و قوانین، استاندارها و کنواسیون های بین المللی، شیلات و آبزی پروری و اقیانوس شناسی از اهداف این نمایشگاه ها عنوان شده است.
12 کارگاه و هشت نشست تخصصی، ارائه 38 مقاله برگزیده به صورت پوستر و شفاهی، برگزاری نمایشگاه های عکس و نقاشی با هماهنگی روابط عمومی منطقه آزاد کیش و رسم بزرگترین نقاشی دریایی از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.
هفدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی کیش از یکم تا چهارم دی در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش آماده پذیرایی از علاقمندان به صنایع دریایی و دریانوردی است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است