منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳
شناسه خبر: 264848
گروه :خبر
File_2015124182550

لیگ برتر فوتسال کشور وارد هفته ماقبل پایانی خود شد که مهمترین اتفاقات این هفته را می توان به بازگشت تأسیسات به صدر جدول و انصراف پدیده لیگ برتر از بازی در این هفته معرفی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ورزش 5 لیگ برتر فوتسال کشور در حالی وارد هفته ما قبل پایانی خود شد که غیبت نماینده هرمزگان گویای مشکلات بسیار این تیم محبوب جنوبی است.

همانطور که قبل از این سرمربی خوشفکر تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در مصاحبه ای با پایگاه خبری ورزش هرمزگان مشکلات مالی این تیم را شدید اعلام کرد و ماندن و بازی کردن در لیگ را مدیون حمایت های مردم و متعصب بودن بازیکنان خود اعلام کرده بود اینبار به دلیل مشکلات مالی باشگاه آذرخش تصمیم به انصراف از بازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتسال استان هرمزگان گرفت که باز هم شایعاتی از طرف برخی واکنش شدید عباس روزپیکر و عوامل باشگاه آذرخش را در پی داشت.

عده ای بر این معتقد بودند که دلیل نرفتن تیم آذرخش به مشهد دادن ۳ امتیاز به فرش آرا و ماندن این تیم مشهدی در لیگ است که از سوی باشگاه و سرمربی آذرخش بندرعباس تکذیب شد،دیداری که می توانست تیم عباس روز پیکر را در رده هفتم نگه دارد .

از سوی دیگر هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتسال کشور در حساسترین بازی ها با بازگشت یاران وحید شمسایی با برد پرگل ۷ بر ۲ مقابل شهروند ساری و توقف مس سونگون برابر یاسین پیشرو قم با نتیجه ۳ بر ۳ همراه بود.

در دیگر بازی های این هفته تیم دبیری تبریز در خانه برابر گیتی پسند قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب این تیم شد تا گیتی پسند با این برد هم امتیاز با مس سونگون در رده سوم قرار گرفت،میثاق تهران با نتیجه ۵ بر ۴ فردوسی مشهد را شکست داد و شرکت حفاری با نتیجه پرگل ۵ بر ۰ توانست مقاومت البرز را از پیش رو بردارد.

در جدول رده بندی نیز تیم تأسیسات دریایی،مس سونگون و گیتی پسند با ۴۹ امتیاز به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند تا قهرمان مسابقات در هفته آخر مشخص شود و تیم آذرخش بندرعباس نیز با ۳۰ امتیاز و با یک پله سقوط در رده هشتم جدول قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است