منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۸:۱۹
شناسه خبر: 259943
گروه :خبر
رادمهر-۶۷۵۵-346x256

فرماندار پارسیان اظهار کرد: هفته وحدت پیام آور اتحاد ، یکپارچگی و همگرایی در سایه دستورات پیامبر خدا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،به نقل ازپایگاه خبری پارسیان خبر؛ رادمهر فرماندار پارسیان گفت : ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

 

رادمهر افزود:هفته وحدت پیام آور این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با دست اتحاد و یکپارچگی و همگرایی و ذهن هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت، مجال از تفرقه افکنی بیگانگان را می گیرند و در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) وحدت و یکرنگی خود را حفظ می کنند و درسایه امامت و ولایت، صراط مستقیم جمهوری اسلامی را خواهند پیمائید.

 

فرماندار پارسیان افزود:مسلمانان در سایه دین اسلام و بنا به آیه (انما المومنون إِخوه) همواره و همیشه در همه شرایط برادر یکدیگر هستند و دین اسلام هیچگاه اجازه تفرقه و اختلاف را به مسلمانان نمی دهد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان اظهار داشت :وحدت شیعه و سنی این است که هر دو در کنار هم و با وحدتی برادرانه زندگی کنند و فتنه های دشمنان مبنی بر ایجاد تفرقه و دشمنی را با درایت نقش بر آب نمایند بنابراین دشمن اسلام دشمن شیعه و سنی است و مسمانان باید این نکته را در نظر داشته باشند که تنها با اتحاد می توان آرمانهای حضرت محمد مصطفی (ص) مبنی بر جهانی بی عداوت و دشمنی را برپا نمایند.

 

رادمهر گفت :پیامبر اکرم (ص) به عنوان آخرین فرستاده خداوند در میان مردم درس دینداری و معنویت در کنار اخلاق و احترام به حق هم نوع را در میان فرهنگ جهان آن دوران که سراسر پر بود از دشمنی و کینه و جنگ، نشر داد و اکنون نیز ما باید به عنوان مسلمان پیرو آن حضرت هرچه بیشتر خود را به سیره و رفتار ایشان شبیه کنیم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان