منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
شناسه خبر: 249328
گروه :خبر
16556822.533x378

هفته دوم لیگ برتر فوتبال استان و در یکی از حساس ترین دیدارها مصاف دو تیم همشهری سیبه کوخرد و گازال جناح خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج ، تیمهای سیبه کوخرد و گازال جناح این بار در هفته دوم به هم رسیدند.

در حالی این دوتیم یازدهمین داربی شهرستان بستک را برگزار خواهند کرد که از ده دیدار قبلی دو تیم در لیگهای برتر و دسته یک، سیبه چهار و گازال دو پیروزی به دست آورده و چهار بازی هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

بهترین گلزن داربی را می توان به فاروق خدایار بازیکن سیبه اشاره کرد که چهار گل به ثمر رسانده هست.
بهروز خویشکار، منصور دوحرف، محمود پرنور و عبدالله صحرامنش چهار بازیکنی هستند که در هر دو تیم سابقه بازی کردن دارند و در حال حاضر برای تیمهایشان توپ میزنند.

تیم سیبه بازی هفته نخست خود را با یک تساوی شیرین خارج از خانه اغاز کرد و گازال هم در زمین خود لمزان را گلباران کرد. قاعداتا هر دو تیم با روحیه مضاعف پا به میدان خواهند گذاشت.

بی شک این دیدار یکی از جذابترین و پرتماشاگرترین دیدار لیگ برتر فوتبال استان خواهد بود که چشم های زیادی را به خود خیره خواهد کرد اما به دور از هر نتیجه ی امیدواریم بازی زیبا و تماشاگر پسندی از سوی دو تیم شاهد باشیم.

دیدار تیمهای سیبه کوخرد,و گازال جناح روز جمعه ۱۳ آذر راس ساعت ۱۴:۴۵در زمین اختصاصی کوخرد برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است