منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
شناسه خبر: 345391
گروه :خبر
8bandi-shoa-edari-hormozgan-21-1-95-2

معاون سیاسی، امنیتی استاندار هرمزگان تشریح عملکرد سه ساله دولت را مهمترین محور برنامه های هفته دولت دانست و گفت: فضای مجازی فرصتی برای ارائه مناسب تر کارکرد و عملکرد دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛بهروز اکرمی، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در جلسه شورای اداری استان گفت: بازرسان استانداری از 24 دستگاه اجرایی در خصوص عفاف و حجاب و حقوق شهروندی بازدیدهایی را داشتند که نتایج استخراج شده، نمرات خیلی امیدوار کننده نیست. تا پایان این هفته فرصت دارند که با امضای جناب استاندار که رئیس این کارگروه هستند، نتایج به وزارتخانه ها و سازمان های مرکزی اعلام خواهد شد و در جشنواره شهید رجایی هم لحاظ خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در تمامی شهرستان ها ستاد بزرگداشت هفته دولت به ریاست فرمانداران شهرستان ها تشکیل شده و اقدامات را آغاز کردند. مدیران در دستگاه های اجرایی هم چنین ستادی را تشکیل دهند و به ریاست شخص مدیر و برنامه ریزی کنند و با احساس مسئولیت پیگیری شود.

 

اکرمی افزود:رویکردی که در این ستاد است برنامه های متنوعی را تدوین کنید با چهارچوبی که اعلام شده پایان هفته دولت هم گزارشی جامع از همه دستگاه ها و فرمانداران مکتوب مستند و مصوب تهیه شود که دقیقا هفته بزرگداشت دولت برای ما ارسال و ما آنها را جمع بندی کرده و وزارت کشور و ریاست جمهوری بفرستیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری در راستای ارائه عملکرد به مردم عنوان کرد: با شیوه های صحیحی که تشخیص می دهید و با استفاده از نخبگان، سایر اقشار مرجع جامعه دارای جذابیت بیشتری دارد لذا برای اطلاع رسانی در حوزه های عملکردی دولت با شیوه ای جذاب استفاده شود.

 

وی تاکید کرد: استفاده از شهرداران و دهیاران که مراکز عمومی تلقی می شوند، می تواند به این امر کمک کند که اقداماتی که مجموعه دولت در حوزه های مختلف انجام دادند سریع تر و وسیع تر عنوان شود و فضای مجازی فرصتی برای ارائه مناسب تر کارکرد و عملکرد دولت است و همگی از این فرصت نهایت بهره را ببرید.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است