منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
شناسه خبر: 195121
گروه :خبر
IMG_45000000042 (1)

اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با استقبال از طرح تجمیع دوم در دانشگاه، این طرح را در راستای حفظ و تقویت واحد های دانشگاهی عنوان نمودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از رسانه دانشجویی هرمزپرس،نماینده تام الاختیار ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان های هرمزگان،کرمان، سیستان و بلوچستان در هفتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در واحد بندرعباس با اشاره به آمایش بنیه مالی وعلمی مناطق دانشگاهی گفت: مراکز و واحد های ضعیف و بی بنیه از نظر مالی وعلمی، در طرح تجمیع دوم در زیر مجموعه پردیس واحدهای دانشگاهی بزرگتر ادامه ی فعالیت می دهند.
وی افزود: در این تجمیع هیچ واحد یا مرکز دانشگاهی حذف نخواهد شد و هدف تقویت و کیفی سازی واحدهای دانشگاهی می باشد. صرفه جویی در هزینه ها و سرعت بخشیدن به خدمات دانشجویی، قوی تر شدن مراکز ضعیف از خصوصیات بارز این طرح است.
دکتر جاسم جادری، استاندار هرمزگان نیاز سنجی و شناسایی پتانسیل های فرهنگی و اقتصادی هر منطقه را از مهمترین پارامترهای رشد و توسعه یک منطقه خواند و گفت : رشته های دانشگاهی باید با توجه به نیاز هر منطقه و با توجه به پتانسیل صنعتی آن منطقه شکل گیرد تا هم نیاز صنایع بر طرف نماید و هم اشتغالزایی را افزایش دهد.
دکتر شهریار مشیری، بنیان گذار دانشگاه های آزاد اسلامی استان هرمزگان نیز با استقبال از طرح تجمیع دوم دانشگاه یادآوری کرد که این طرح از ابتدا باید به صورت کارشناسی پیاده سازی شود تا در آینده با مشکل مواجه نشویم .
دکتر مهدی باقری رییس دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دبیر هیات امنای استان هرمزگان نیز با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، به بررسی وضعیت مراکز زیان ده مطابق آمار موجود پرداخت و افزود: با طرح تجمیع دوم و چابک سازی واحد های دانشگاهی خواهیم توانست از مراکز ضعیف حمایت و پشتیبانی نماییم.
گفتنی است در این جلسه، پس از بحث و تبادل نظر در خصوص طرح تجمیع 2 در دانشگاه، توسط هیات امنا استان مصوب شد مراکز دانشگاهی جناح و بستک در قالب یک واحد دانشگاهی فعالیت نمایند. همچنین در این جلسه مراکز دانشگاهی بشاگرد، سیریک، مرکز بندر خمیر به ترتیب زیر نظر واحد بندرعباس، میناب و بندرلنگه ادامه فعالیت می دهند.

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر