منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۱
شناسه خبر: 317933
گروه :خبر
324237

عضو کمیسیون صنایع و معادن با تأکید بر شفاف نبودن مواضع آمریکا در قبال ایران متذکر شد: اگر خودروهای آمریکایی وارد ایران شدند اما قطعات و یا خدمات پس از فروش بعد از مدتی ارائه نشد، این خودرو ها عملاً بلااستفاده خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نادر قاضی پور،‌ عضو کمیسیون صنایع و معادن؛ در خصوص واردات خودرو از آمریکا اظهار داشت: از مدت ها پیش که متوجه این موضوع شده‌ایم بارها به مسئولین دولتی تذکر داده‌ایم که این اقدام شتاب زده است.

وی در ادامه تصریح کرد: هنوز موقعیت ایران و آمریکا در شرایطی نیست که بتوان واردات خودرو از آمریکا را شروع کرد؛ با توجه به کارشکنی های آمریکا، ایران گورستان ماشین های آمریکایی می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با تأکید بر شفاف نبودن مواضع آمریکا در قبال ایران متذکر شد: اگر خودروهای آمریکایی وارد ایران شدند اما قطعات و یا خدمات پس از فروش بعد از مدتی ارائه نشد، این خودرو ها عملاً بلااستفاده خواهند بود.

قاضی پور با اشاره به لزوم ورود تکنولوژی به کشور در شرایط پسابرجام تصریح کرد: اگر قرار است خودرویی از کشوری به ویژه آمریکا وارد کشور شود باید حتما به صورت مشارکتی این عمل صورت بگیرد و تکنولوژی ساخت آن وارد ایران شود.

وی در پایان تأکید کرد: در حال حاضر ما نیازمند خودرو دکور نیستیم و تنها می خواهیم صنعت خودرو را در کشور به پیشرفت برسانیم از همین رو واردات خودرو آن هم از آمریکا اساساً کاری بی معنا در جهت پیشرفت صنعت خودرو است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است