منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۷
شناسه خبر: 301204
گروه :خبر
13950115000454_PhotoA

مقام ارشد نظامی صهیونیست درباره خریدهای تسلیحاتی کشورهای عربی به ویژه همسایگان این رژیم از یک سو و تقویت توانمندی‌های ایران به دنبال رفع تحریم‌ها از سوی دیگر ابراز نگرانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، معاون فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در یک سخنرانی درباره پایان یافتن آنچه «برتری نظامی منطقه‌ای» این رژیم خواند، هشدار داد.

 معاون فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی نسبت به خریدهای تسلیحاتی گسترده کشورهای عربی به ویژه همسایگان این رژیم از یک سو و همچنین تقویت توان ایران به دنبال رفع تحریم‌ها هشدار داد.

سرتیپ «تل کلمان» گفت: «کشورهایی هستند که طرح‌هایی برای فعالیت گسترده در زمینه قراردادها به ارزش صدها میلیارد دلاری برای پیشرفته‌ترین تسلیحات غربی و شرقی دارند.

این مقام ارشد نظامی رژیم صهیونیستی البته به غیر از ایران، به نام کشور دیگری اشاره نکرد اما او تلویحا به خریدهای گسترده کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و همچنین طرح‌های مصر برای خرید تسلیحات پیشرفته روسیه اشاره کرد.

او ادامه داد: «خطری بسیار بزرگ اینجا وجود دارد چونکه دشمن امروز شاید فردا تبدیل به دوست شود و دوست امروز، به دشمن فردا تبدیل شود».

معاون فرمانده نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی افزود: «احتمال نابودی و از بین رفتن برتری کیفی نیروهای دفاعی اسرائیل(ارتش اسرائیل) و از بین رفتن برتری کیفی نیروی هوایی اسرائیل وجود دارد».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است