منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 301047
گروه :خبر
13941218000859_PhotoA

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری پیش روی آمریکا با هشدار به سرمایه‌گذاری مردم آمریکا در بازار سهام، اعلام کرد اقتصاد این کشور حبابی است و به دلیل وجود حباب در اقتصاد آمریکا احتمال سقوط این کشور در گرداب رکود بزرگ وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا، اعلام کرد شرایط اقتصاد آمریکا به گونه‌ای است که به دلیل وجود حباب در آن احتمال سقوط این کشور در گرداب رکود بزرگ وجود دارد.

ترامپ در سخنان خود تأکید کرد افزایش بیش از میزان واقعی ارزش دارایی ها به خصوص در حوزه سهام حبابی است که در اقتصاد این کشور ریشه دوانده است.

این شخصیت آمریکایی همچنین نسبت به ورود مردم این کشور به سرمایه گذاری در بازار سهام هشدار داد.

ترامپ تأکید کرده است که حباب موجود اقتصاد این کشور را در معرض خطر سقوط در یک رکود اقتصادی بزرگ دیگر قرار داده است.

وی ادامه داد: من معتقدم که ما بر روی یک حباب اقتصادی و مالی قرار داریم.

وی همچنین افزود که این بحران اقتصادی مختص بخش خاصی از اقتصاد این کشور نیست و تمام اقتصاد آمریکا را در بر گرفته است.

وی همچنین اعلام کرد قصد دارد در صورت پیروزی در انتخابات، این کشور را از بحران بدهی عمومی 19 هزار میلیارد دلاری رها خواهد کرد.

ترامپ گفت در یک دوره هشت ساله و با تجدید نظر در قراردادهای تجاری این کشور با دیگر کشورها بدهی 18 میلیارد دلاری این کشور را صاف خواهد کرد.

وی از مردم آمریکا خواست تا در شرایط کنونی از سرمایه گذاری در بازار سهام این کشور خودداری کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است