منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 199188
گروه :خبر
احمدی شهردار کوشکنار

شهردار کوشکنار از به اتمام رسیدن زیرسازی‌های بسیاری از معابر شهر کوشکنار خبر داد و گفت: اگر هزار تُن قیر داشته باشیم می‌توانیم بخش عمده معابر را آسفالت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، احمد احمدی شهردار کوشکنار در گفتگو با پارسیان خبر گفت: تا چند روز آینده چهار کوچه بزرگ در سطح شهر بازگشایی و زیر ساختهای لازم آن اجرا شده است.

 

وی اضافه کرد: این شهرداری زیرسازی و آسفالت معابر شهری را برای رفاه حال مردم در دستور کار جدی خود قرار داده اما با توجه به کسری بالای ۷۵ درصد اعتبارات سال جدید نسبت به سال قبل و کمبود نقدینگی با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستیم.

 

شهردار کوشکنار گفت: تا کنون بسیاری از معابر مناسب سازی شده است که ورودی شهر تا انتهای بلوار به سمت بندر زیبای تبن با توجه به بار ترافیکی بیشتر و توریستی بودن مسیر در اولویت بهسازی قرار گرفته که تا چند روز آینده وضعیت مطلوبی را تجربه خواهد کرد.

 

احمدی خاطر نشان کرد: متأسفانه سال جدید با توجه به کسری ۳۲ درصدی اعتبارات تملک دارایی شهرستان اما این شهرداری با کسری اعتبارات به میزان حدود ۷۵ درصد مواجه شده است که بسیاری از برنامه‌هایی که به عنوان طرح‌های توسعه شهر در نظر گرفته بودیم با چالش مواجه کرده است.

 

وی ادامه داد: شهر کوشکنار با توجه به تازه تأسیس بودن در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد و نیاز به اعتبارات عمرانی زیادی دارد که امیدواریم بتوانیم با رایزنی‌های لازم بخشی از اعتبارات مورد نیاز را تأمین کنیم.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی