منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۶
شناسه خبر: 237083
گروه :خبر
13940812001020_PhotoA

یک وبگاه تحلیلی در گزارشی با اشاره از فرا رسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، از افزایش احساست ضد آمریکایی مردم ایران در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، وبگاه تحلیلی «وکیتیو» در گزارشی نوشت: اینک رسانه‌های اجتماعی ایران مملو از شعارهای ضد آمریکایی شده و احساسات ضد آمریکایی در این کشور  در آستانه مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی (اشغال لانه جاسوسی آمریکا در تهران) که نشانه آغاز توقف روابط دیپلماتیک آمریکا و ایران بود در حال افزایش است.

وبگاه یاد شده نوشت: در آستانه این مراسم پوسترها و تابلوهای تبلیغاتی مهیا شده اهانت آمیز به آمریکا در خیابان‌های شهرهای ایران و نیز  شعار «مرگ بر آمریکا» در هزاران پست‌های توییتری و اینستاگرام مشاهده می‌شود.

وبگاه تحلیلی «وکیتیو» در خاتمه این گزارش با چاپ تصاویری از پست‌های ایرانیان در شبکه‌های مختلف اجتماعی در این رابطه و اشاره به سخنان مهم مقام رهبری ایران در امروز (سه شنبه) نوشت: پرچم‌های آتش زده شده  آمریکا، صحنه‌هایی از بحران گروگانگیری در سال 79 میلادی و نقل قول‌های مختلف از آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب ایران در پست‌های ایرانیان به همراه تصاویری از خودشان مبنی بر این‌که چرا ما مرگ بر آمریکا می‌گویم؟ و پاسخ آن که این حرکت به‌خاطر خوی شیطانی آمریکا است، دیده می‌شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است