منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹
شناسه خبر: 310870
گروه :خبر
نیک_طبع_4653

معاون فرماندار رودان گفت: هرگونه افزایش نرخ کرایه در مسیرهای برون شهری ممنوع است و افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه در ایام نوروز، از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ صورت گرفته بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای ترافیک شهرستان، گفت: هرگونه افزایش نرخ کرایه در مسیرهای برون شهری ممنوع است و افزایش ۱۵ درصدی نرخ کرایه در ایام نوروز، از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ صورت گرفته بود و مطابق با دستور العمل استانی، پس از این تاریخ هرگونه افزایش کرایه وجاهت قانونی ندارد.

 

معاون فرماندار رودان اظهار کرد: با برنامه ریزی مناسب در راستای حفظ شان و جایگاه مسافران مسیر رودان به بندرعباس، نسبت به ساماندهی ایستگاه مسافران این مسیر تلاش، و این ساماندهی به شهرداری رودان واگذار می شود.

 

نیک طبع افزود: برای کاهش حوادث رانندگی در برخی از معابر شهری رودان با انجام کار کارشناسی، برخی از سرعت گیری ها حذف و یا رنگ آمیزی شود.

 

وی ادامه داد: مراحل کار بازسازی میدان مرکزی شهر رودان نیز طی ۲ ماه انجام و تکمیل می شود و با تلاش شهرداری رودان این پروژه در زمان کوتاهتری به بهره برداری می رسد.

 

نیک طبع اضافه کرد: حوزه اسحفاظی محدوده شهر و خدمات شهری با مدیریت پلیس راهور و پلیس راه به مشخص شده و با انجام این کار، محدوده های ارائه خدمات و پوشش مسیر های پلیس راهور و پلیس راه معین می شود.

 

معاون فرماندار همچنین گفت: در جهت مدیریت ترافیکی با پیگیری شهرداری رودان نسبت به نصب دروبین های طرح ترافیک در شهر رودان اقدام می شود.

 

وی در پایان از همکاری ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان رودان با پلیس راهور و پلیس راه در طرح ترافیک ایام تعطیلات سال نو قدر دانی کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور