منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۸
شناسه خبر: 175801
گروه :خبر
image221033

علما و سران اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید براینکه برداشته شدن تحریم ها جزیی از مذاکرات است و نه نتیجه مذاکرات، بیان داشتند: رفع تحریم ها باید بلافاصله بعد از توافق انجام شود در غیر اینصورت تفاهم نامشروع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علما و سران اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید براینکه برداشته شدن تحریم ها جزیی از مذاکرات است و نه نتیجه مذاکرات، بیان داشتند: رفع تحریم ها باید بلافاصله بعد از توافق انجام شود در غیر اینصورت هر گونه تفاهم بدون لغو همزمان همه تحریم ها نامشروع و هیچ کس از مردم ایران چنین توافقی را نخواهند پذیرفت.

هرگونه تفاهم بدون لغو تمام تحریم ها نامشروع است
مولوی عبدالوهاب کرد امام جمعه لادیز با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که فرمودند” تحریم ها جزیی از مذاکرات است و نه نتیجه مذاکرات” گفت: هر گونه تفاهم بدون لغو همزمان همه تحریم ها نامشروع و هیچ کس از مردم ایران چنین توافقی را نخواهند پذیرفت.
وی افزود: مقام معظم رهبری و ملت ایران بر این تاکید دارند که ما اهل مذاکره و منطق هستیم اما آن چه که همه ایرانیان موافق آن هستند این است که ما زیر بار زورگویی‌های آمریکا نخواهیم رفت.
مولوی کرد با بیان اینکه نتیجه مذاکرات باید برد- برد باشد، ادامه داد: آمریکا باید به تمام وعده های خود در خصوص مذاکرات عمل نماید.

تمام تحریم‌ها باید لغو شود
محمد رضا شاهوزهی بزرگ طایفه شاهوزهی گفت: تیم مذاکره کننده با قدرت از حق مسلم ایران که انرژی هسته ای است، دفاع کند.
وی با بیان اینکه تمام تحریم ها باید لغو شود، افزود: بدون لغو همه تحریم‌ها مذاکرات بی‌نتیجه و باطل است .
شاهوزهی در ادامه بیان کرد: هرگونه توافق دو مرحله ای و سند تعهدآور کلی بدون جزییات باطل است.

عقب نشینی خیانت به شهدای هسته ای است
مولوی قادر بخش مرادی امام جمعه موقت میرجاوه با بیان اینکه تمام تحریم ها باید حذف شوند، اظهار داشت: در جریان مذاکرات هسته ای نتیجه باید به گونه ای باشد که در چهارچوب قوانین بین الملل و عزت مردم ایران باشد.
وی ادامه داد: تفاهم نامه ای که در آن خون شهدای هسته ای چون احمدی روشن ها در آن لحاظ نشود خیانت است.
مولوی مرادی بیان کرد: تیم مذاکره کننده ایران نباید کوچکترین امتیازی که باعث سلطه گری غربی ها شود به آن ها بدهند.

هر گونه توافق دو مرحله ای در مذاکرات هسته ای باطل است
محمد شه بخش بزرگ طایفه شه بخش با بیان اینکه تیم مذاکره کننده باید در پی یک توافق هسته ای باشد نه توافق دو مرحله ای گفت:  نتیجه مذاکرات باید برد- برد خاتمه یابد و طرفین مذاکرات نیز متعهد به مذاکرات باشند.
وی با اشاره به تعهدات و قولهایی که غربیها در آغاز مذاکرات داده بودند، اظهار داشت: اگر تحریمها لغو نشود آن چه گفتند با آنچه انجام می‌دهند مغایرت خواهد داشت، و به طور قطع صداقت آنها زیر سوال می‌رود.
شه بخش افزود: مذاکره‌ای که به لغو تحریم ختم نشود، باطل و بی‌نتیجه خواهد بود و نمی‌تواند خواسته‌های کشور ما را برآورده کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان