منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴
شناسه خبر: 367799
گروه :خبر
img_3849

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: هرمزگان جزء استان های پیش رو در توجه به رعایت استاندارد و ضوابط فنی در ساخت و ساز ها و مصالح ساختمانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از ندای ساحل؛ عباس شیرخانلو، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در نشست کارگروه استاندارد استان هرمزگان با بیان اینکه استاندارد مسئله ای بسیار مهم و حیاتی است، اظهار کرد: هرمزگان جزء استان های پیش رو در توجه به رعایت استاندارد و ضوابط فنی در ساخت و ساز ها و مصالح ساختمانی است.

وی ادامه داد: در مجموع 181 واحد تولید مصالح ساختمانی در استان هرمزگان وجود دارد که 111 واحد فعال است و 65 واحد نشان استاندارد اجباری را دریافت کرده اند که نشان می دهد هرمزگان جایگاه خوبی در این زمینه دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه استاندارد در فرآیند تولید نیز باید تداوم یابد و کنترل و نظارت لازم انجام شود، افزود: در زمینه واحدهای تولید بتن نیز اقدامات خوبی برای استانداردسازی در هرمزگان صورت گرفته و امروز 24 واحد تولید بتن آماده در استان داریم که 18 واحد فعال است و هفت واحد نشان استاندارد اجباری را دریافت کرده است.

شیرخانلو با بیان اینکه استاندارد کالا و خدمات را نیز شامل می شود، بیان داشت: 800 مورد کالا و خدمات در کشور مشمول استاندارد اجباری هستند و باید که وضعیت استاندارد این کالاها در هرمزگان نیز احصا شود.

وی بر لزوم تدوین بانک اطلاعاتی استاندارد در استان هرمزگان تاکید کرد و اظهار داشت: تدوین این بانک اطلاعاتی بسیار مهم است و باید به شکلی دقیق انجام شود.

 

 

انتهای پیام/

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد