منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
شناسه خبر: 226186
گروه :خبر
ContentImages_54715

استاندار هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان جزء استان های تعریف شده کشور به عنوان پایلوت توسعه پایدار و مبتنی یراقتصاد مقاومتی است،افزود:هرمزگان ظرفیت امکانات و نیاز یک کشور را داراست.

جاسم جادری، استاندار استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره ورود سرمایه گذاران سنگاپوری، گروه اقتصادی چین و کره برای مذاکره در زمینه سرمایه گذاری استان اظهار کرد:در زمینه کشتیرانی ، نیروگاه و معادن با هجوم سرمایه گذاران روبرو هستیم که در تلاش برای ساماندهی درخواست ها هستیم.

 

 

 

 

وی افزود: در دوره تحریم ها ساحل و امکانات استان دچار آسیب شده که در این زمینه با مشکل روبرو هستیم لذا باید با مشارکت تمام ارگانها  زیرساخت های استان آماده سازی و بهسازی شود.

 

 

 

 

جادری  با بیان اینکه هرمزگان  در زمینه  تامین آب و برق مشکل دارد، بیان کرد:با امضای قرار دادهای بسیار بزرگ و راه اندازی کارگاه هایی مانند ازآب شیرین کن و تصویب بودجه صندوق توسعه ملی موانع استان رفع شده و در سال 95 از آب شیرین کن بندرعباس بهره برداری خواهیم کرد.

 

 

 

 

وی با اشاره به اینکه استان هرمزگان جزء استان های تعریف شده کشور به عنوان پایلوت توسعه پایدار و مبتنی یراقتصاد مقاومتی است، گفت: هرمزگان بعنوان استانی دارای ظرفیت و پتانسیل است که با استفاده از امکانات بالقوه وبالفعل فراوانش و با مدیریت می توان پیشرفت های قابل توجهی به کشور ارائه دهد.

 

 

 

 

استاندار هرمزگان بیان داشت: در حال آماده سازی و  فراهم کردن مقدمات کار برای اجرای برنامه توسعه پایدار مبتنی بر اقتصاد مقاومتی هستیم تا هرمزگان جز استانهای پیش قراولان کشور باشد.

 

 

 

 

جادری تاکید کرد: هرمزگان ظرفیت ارائه امکانات و توانمندی هاش در حدی است که توانی تامین نیاز یک کشور رادر زمینه دریا، بنادر ، نفت و گاز  همچنین در بحث معادن و ظرفیتهای مختلفی مانند مناطق ویژه و آزاد وجود دارد.

 

 

 

 

 

مقام عالی استان با بیان اینکه  هرمزگان روی سکوی پرش توسعه قرار دارد، خاطر نشان کرد: درآینده شاهد تحولات چشمگیری درزمینه اقتصاد،گردشگری ،دریا و صنایع در شرق و غرب حتی در جاسک و پارسیان خواهد داشت همچنین با پیگیری های زیست محیطی  درتلاش هستیم بندر خمیر را به بندرتجاری کشور تبدیل کنیم.

 

 

 
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است