منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
شناسه خبر: 358235
گروه :خبر
139503170230222497873034

استاندار هرمزگان اظهار کرد:هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و باید از همه ظرفیت ها در امر مبارزه استفاده کنیم و نیاز است در زمینه پیشگیری نیز بیشتر کار کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری  استاندار هرمزگان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان بر لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مبلغین دینی در ایام ماه محرم و مراسمات مذهبی این ماه گفت: برای فرهنگ سازی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر از این فرصت برای مطرح کردن بحث آسیب های اجتماعی و مشکلات مواد مخدر و پیشگیری از آن بهره برد.

وی افزود: آموزش های پیشگیری در زمینه آسیب های اجتماعی به خصوص مبارزه با اعتیاد در مدارس برای دانش آموزان و والدین مورد توجه قرار گیرد.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: خواستار تخصصی کردن سازمان های مردم نهاد در حوزه آموزش و پیشگیری از اعتیاد شد که نیاز است این سمن ها شناسایی و دوره های آموزشی برای آنها برگزار و توانمند شوند تا در زمینه پیشگیری و درمان اعتیاد راهکار ارائه دهند.

وی اعتیاد را تهدیدی برای سلامت جسمی و روانی جامعه دانست و افرود: اعتیاد به مواد مخدر از نگرانی های عمده برای همه ملت ها و دولت ها و نسل های آینده است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: هرمزگان در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر قرار دارد و باید از همه ظرفیت ها در امر مبارزه استفاده کنیم و نیاز است در زمینه پیشگیری نیز بیشتر کار کنیم و به سمت تربیت نیروی متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد برویم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند