منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۴
شناسه خبر: 185076
گروه :خبر
-247388

کاربران شبکه های اجتماعی امروز فیلمی را از ملک سلمان پادشاه عربستان منتشر کردند و به آلزایمری بودن وی اشاره می کنند .

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، کاربران شبکه های اجتماعی امروز فیلمی از ملک سلمان پادشاه عربستان منتشر کردند که در آن به آلزایمری بودن وی اشاره می شود .

در این فیلم که در شبکه اشتراک فیلم یوتیوب هم موجود است خبرنگار شبکه ” ان بی سی ” از ملک سلمان پیرامون شبکه های اجتماعی و اینترنت  سوال می کند ، وی که ظاهرا سوال را فراموش کرده است یا از فهم آن عاجز است از مجری برنامه می پرسد که خبرنگار چه گفت ؟ مجری برنامه بار دیگر و با تفصیل بیشتر سوال را شرح می دهد .

اما ملک سلمان که به دلیل کهولت سن و بیماری متوجه قضیه نمی شود در ابتدا در مورد شبکه های تلویزیونی و رادیویی و همچنین در مورد تلگراف و … صحبت می کند و در میان تعجب حاضرین الفاظ خیلی عجیبی را بکار میبرد که نشان از فراموش کردن یا نفهمیدن سوال خبرنگار دارد.

وی در ادامه و در الفاظی بی ربط می گوید : البته بر انسان ها واجب است فکر و تامل کنند ، زیرا تامل کردن خوب است و همچنین انسان نباید از سوال کردن خجالت بکشد زیرا سوال کردن ، انسان ها را به پیشرفت بیشتر هدایت می دهد .

گفتنی است کهولت سن و سطح پایین فکری حاکمان عربستان از گذشته مورد توجه محافل گوناگون بوده است چرا که غالبا موجب شده این حاکمان بدون فهم صحیح از مسائل مختلف اقدام کنند.

دانلود

س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت