منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳
شناسه خبر: 305414
گروه :خبر
دخالت ۳
 

در آستانه انتخابات آرزوی سیاسی استاندار هرمزگان عیب نیست؟!

هدیه ۴۳۵ میلیونی استاندار هرمزگان به دهیاری‌های پارسیان و حمایت از کاندید حامی دولت

استاندار هرمزگان در حالی از هدیه ۴۳۵ میلیون تومانی به ۲۹ دهیاری پارسیان سخن گفت که قبل از آن آرزو کرد کاندید حامی دولت پیروز انتخابات مرحله دوم غرب هرمزگان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز از پارسیان، جاسم جادری در پنجمین سفر شهرستانی خود به پارسیان ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: باید خدا را شاکر باشیم از اینکه در شهرستانی که از اقوام و مذاهب مختلف در آن زندگی می‌کنند وحدت و یکپارچکی، اخوت و برادری حاکم است و انشاء الله با تدبیری که در این شهرستان وجود دارد این اخوت و برادری استمرار داشته باشد و در جهت برآورده نمودن اهداف نظام جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند این شهرستان به عنوان دروازه ورودی غربی استان همچون گذشته به عنوان استانی مستعد سرمایه‌گذاری و مستعد انجام کارهای بزرگ مد نظر باشد.

 

وی افزود: از حضور پر شور شما در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ که آمار آن را همانگونه که فرماندار محترم فرمودند مشارکت ۹۱ درصدی که تقریباً درصد بالا و بی نظیری است در حالی که میانگین استان ۶۸ درصد است و ما برای احتیاط اعلام کردیم ۶۷ درصد بوده است و این مشارکت نشان از اهمیت دادن به موضوع انتخابات است چه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و چه انتخابات مجلس شورای اسلامی که شما مجدداً به زحمت افتادید و برای دهم اردیبهشت دوباره باید زحمت بکشید و پای صندوق‌های رأی بروید که هم مشکارکت مانند دور قبل داشته باشید و هم انتخاباتی سالم، پر شور و معنی دار رقم بزنید.

استاندار هرمزگان در ادامه خاطرنشان کرد: ما همیشه به دستگاه‌های اجرایی و فرماندار به عنوان مسئول برگزاری انتخابات تأکید کردیم که سلامت انتخابات در وهله اول، مشارکت حد اکثری در وهله دوم و آمدن پای صندوق‌های رأی و انتخاب درست مردم در مرحله بعدی است.

دخالت ۳

جادری گفت: ما به رأی مردم احترام می‌گذاریم و آنچه مردم انتخاب بکنند برای ما قابل احترام است و رأی مردم همانگونه که امام فرمودند میزان بوده است، به هرکس شما رسیدید برای ما قابل تقدیر است و او نماینده شماست و به عنوان نکته کلیدی در انتخابات، شما نمی‌توانید پیدا کنید دولت در انتخابات به نفع کسی یا حزب و جریان خاصی ورود کرده باشد.

وی با اشاره به موضع‌گیری‌های سابق و واکنش رسانه‌ها به سخنرانی‌های خود خاطرنشان کرد: البته یک عده‌ای دلشان می‌خواهد این مسائل را عنوان و تحلیل کنند و متهم کنند هم مدیریت استان و هم مدیریت کشور را به اینکه ما روی فرد یا جریان خاصی قصد ورود داریم در حالی که چنین نیست و هرکس در چارچوب نظام برای خدمت به مردم صادقانه و آگاهانه ورود بکند و وقت و امکانات و توان خود را برای خدمت به مردم قرار بدهد از نظر ما این فرد مقدم است.

رئیس شورای اداری استان در ادامه اظهارات انتخاباتی خود گفت: کسی که به مصالح مردم، نظام و کشور اهمیت بدهد و دلش بسوزد، آن کسی که یار ما باشد در این راه و کسی که به ما کمک کند تا ما بیشتر به شما کمک و خدمت بکنیم.

وی اضافه کرد: تعبیر و تفسیر آن می‌شود «هر کسی از ظن خود شد یار من»، یک کسی دلش می‌خواهد بگوید استاندار می‌گوید که طرفداران دولت را انتخاب کنید کما اینکه متأسفانه ما در جلسه قبلی در شهرستان بستک این حرف‌ها را زدیم یکی از خبرنگاران شیطنت کرد و این مطلب را عنوان کرد که استاندار می‌گوید کسانی که با دولت هستند… خیر ما دلمان می‌خواهد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: دل خواستن که ایرادی ندارد مثل اینکه من دلم بخواهد اینجا سرسبز و خرم و هر وجب آن مثلا دو وجب و دو تن طلا داشته باشد که همه مردم خوشحال و خوشبخت باشند و زندگی آنان خوب باشد و آرزو بر جوانان عیب نیست.

جادری گفت: ما دلمان می‌خواهد همه خوبی و نیکی و فضیلت در استان هرمزگان و کشورمان جمع باشد همانگونه که دلمان می‌خواهد نماینده‌ای که می‌آید نماینده‌ای باشد که کمک کار ما باشد، اما ما در این روند همان رأی خود را داریم، مثلاً خود من یک رأی دارم، معاون و مشاور من، فرماندار و هرکدام از ما نفری یک رأی داریم و این رأی هم ممکن است اعلام نکنیم.

نماینده عالی دولت در پایان اظهار داشت: علی ایحال می‌خواهم عرض کنم که انشاء الله در این انتخابات که تنها حوزه انتخابیه ما به مرحله دوم افتاد انشاء‌الله در دهم اردیبهشت ماه با حضور پرشورتان و انتخاب درستتان یک حماسه دیگری را رقم بزنید.

استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به برجام و اما و اگرهای موجود در آن اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور دانست.

وی در آخرین اظهار نظرهای خود در پنجمین سفر شهرستانی به پارسیان گفت: برای اینکه دست خالی نیامده باشم به حساب ۲۹ دهیاری حداقل برای هر کدام ۱۵ میلیون تومان واریز کردیم و این یک عیدی هست و بروید با این مبلغ کار عمرانی انجام بدهید تا اعتبارات دیگر بیاید. (تشویق حضّار)

استاندار هرمزگان در پایان عیدی دیگر خود به مردم پارسیان را چنین اعلام کرد: دومین عیدی ما هم دو سالن ورزشی از اعتبارات وزارت نفت هست که با نظر آقای فرماندار اعلام خواهد شد که ما بیش از ۱۰ سالن ورزشی نداشتیم و دوتای آن را به پارسیان اختصاص دادیم. (تشویق حضّار)

یادآور می‌شود: استاندار هرمزگان قبل از انتخابات هفتم اسفند نیز آروزی خود را در خصوص رأی آوردن فردی که حامی دولت باشد عنوان کرده بود که این خبرگزاری آن را منعکس کرده بود.

استاندار هرمزگان با القاء آرزو و خواسته خود حمایت قاطع خود را از کاندید طیف حامی دولت اعلام کرد در حالی که این آروز را موضوعی غیر قابل اعتنا عنوان می‌کنند و می‌گویند آرزو بر جوانان عیب نیست.

اظهار نظر استاندار در خصوص آرزوی رأی آوردن کاندید حامی دولت در کنار اهداء مبلغ ۱۵ میلیون تومان به دهیاری‌ها و اختصاص دو سالن ورزشی آن هم در آستانه انتخابات می‌تواند پیام‌هایی را داشته باشد که مخاطب از مجمل اهداف سفر، بیان آرزو و نوع هدیه حدیث مفصل می‌خواند.

ای کاش مدیران دولت تدبیر و امید با امکانات و اعتبارات دولتی خواسته و اراده خود را بر مردم تحمیل نمی‌کردند تا خود بر اساس شناختی که نسبت به کاندیداها دارند اصلح را انتخاب کنند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان