منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
شناسه خبر: 350680
گروه :خبر
محبتتت

بهترین هدیه به همسرتان ، درک بیش تر و توجه به نیازهای روحی و روانی اوست . می توانید گاهی با پذیرش بخشی از مسئولیت های همیشگی اش ، استراحت را به او هدیه کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ هدیه دادن جلب محبت دیگران است . بهترین خاطرات شما در این باره شاید مربوط به دوران نامزدی تان باشد ، دوره ای که برای بیان احساسات خود به یکدیگر محافظه کاری نمی کردید . گاهی یک هدیه به قدری مشکل گشاست که اگر همه ریش سفیدهای فامیل را برای حل یک مسئله خانوادگی جمع می کردید ممکن نبود چنین نتیجه پر باری را بگیرید . با وجود تمام محاسنی که برای هدیه دادن و هدیه گرفتن وجود دارد ، گاهی این کار به دلیل مشکلات اقتصادی سخت می شود . مثلا در روزهای پایانی یک ماه و یا قرار گرفتن در موقعیتی خاص که امکان هزینه کردن نداریم چه کاری می توانیم انجام دهیم ؟ آیا جایگرینی برای این جادوی محبت وجود دارد ؟ آیا هدیه هایی هم هستند که بتوان بدون صرف پول فراهم کرد ؟ با کمی تامل به هدیه هایی می رسیم که نام آن را هدیه های بی هزینه می گذاریم .
یک جرعه تبسم : خوش رویی ، سبب ساز جلب محبت می شود . شما می توانید با تغییر مثبتی که در رفتار و گفتارتان پدید می آورید بهترین هدیه را به خانواده خود تقدیم کنید . یک تبسم زیبا و یک نگاه محبت آمیز از صدها هدیه ای که محبتی آن را همراهی نکند بهتر و دل نشین تر است .
طلا بدهید : وقت طلاست این با این طلا ی با عیار بالا را به همسرتان هدیه کنید برای او وقت بگذارید و با او به نزدیک ترین فضای سبز اطراف منزلتان بروید همان غذایی را که قرار بود در منزل بخورید این بار چند قدم دور تر از خانه نوش جان کنید با بچه ها بازی کنید و خود اسباب بازی آن ها شوید این لحظه های شاد هیچ گاه از خاطرات همسر و فرزندانتان پاک نخواهد شد به پیاده روی بروید و در حال قدم زدن با حوصله و آرامش به حرف های یکدیگر گوش کنید .
ذوقتان را فعال کنید : خیلی وقت ها شیرینی برخی کارهایی که با هنر ذوق لطیف شما پدید می آید از بسیاری هدایای مادی ، ماندگاری بیش تری دارد . فقط کافی است اندکی لطافت به خرج دهید و کمی تامل بعضی ها معتقدند همه انسان ها هنر مند آفریده شده اند به این نمونه ها توجه کنید . شما می توانید مبتکر مثال های دیگری باشید .
سفیر محبت : زبان می تواند سفیر محبت گردد از او بخواهید که سفیر شما در دل همسرتان باشد . آن گاه خواهید دید که استوارنامه اش با رضایت کامل از سوی همسرتان امضا خواهد شد . از این سفیر محبت ، کار بکشید و از او فعالیت جدی بخواهید عشقتان را پنهان نکنید و از گفتن دوستت دارم دریغ نورزید تشکر از تلاش های همسرتان بهترین رفع خستگی و منبع انرژی فراوان برای کارهای بعدی اوست .
این بار نان سنگگ : گاهی با ایجاد تنوع ساده ای می توانید زندگی تان را با نشاط و شاد کنید . اگر مدتی است برای منزل نان لواش می خرید ، این بار حوصله کنید و کمی بیشتر در صف بمانید و با نان سنگک یا نان دیگری که مورد علاقه همسرتان است وارد منزل شوید از نظر مالی تفاوت چندانی نمی کند .تنها تفاوت آن اهمیتی است که به همسرتان داده اید . حتی خرید یک وسیله کوچک درون آشپزخانه که گاهی کمتر از ده هزار تومان هم بیش تر نمی شود می تواند این تنوع و شادابی را به او هدیه کند با تغییر دکوراسیون منزل هم می توانید این تنوع را بیافزینید .
استراحت هدیه کنید : بهترین هدیه به همسرتان ، درک بیش تر و توجه به نیازهای روحی و روانی اوست . می توانید گاهی با پذیرش بخشی از مسئولیت های همیشگی اش ، استراحت را به او هدیه کنید چه مانعی دارد این بار شما غذا را بپزید و یا نگهداری از بچه را قبول کنید به کارهایی که می تواند سبب آرامش او گردد بیندیشید و با این ظرافتی که به کار می برید ئوست و همراه خوبی برای او باشید .
ارزان ولی بزرگ : یک شاخه گل زیبا پول زیادی نمی خواهد اما پیام های بسیاری برای آن که دوستش دارید به ارمغان می آورد حتی یک بسته آدامس هم همین طور ، کافی است به یادش باشید تا یادتان باشد چه چیزی به او هدیه کنید .
هدیه های صوتی : هدیه دادن شادی می آفریند اما شادی آفرینی منحصر در هدیه دادن نیست . گاهی یک تماس تلفنی از محل کار به منزل هم این معجزه را می آفریند . حتی می توانید این بار که در منزل هستید برای تماس تلفنی با بستگان همسرتان پیش قدم شوید و اولین سلام را شما به مادر خانم یا دیگر بستگان عرض کنید . با کمی دقت در روحیات همسرتان حتما راه هایی دیگری برای ابراز محبت به او پیدا خواهید کرد و خود را از یک زندگی گرم و لذت بخش برخوردار خواهید ساخت .

 

انتهای خبر /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی