منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 192507
گروه :خبر

تقویم سال 94 دانشگاه تهران که توسط سرپرست این دانشگاه بعنوان هدیه سال جدید به دانشجویان داده شده است را که تورق می‌کنی، به روزهای 25 خرداد و 18 تیر می‌رسی که توضیحات آن جز احیای فتنه‌گران و تخطئه ناجا چیز دیگری ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سرپرست دانشگاه تهران در مراسم «دید و بازدید نیلی احمدآبادی با دانشجویان» که در کوی این دانشگاه برگزار شد، تقویمی را به دانشجویان به مناسبت سال جدید هدیه می‌دهد که با حاشیه‌هایی همراه است.

وقتی این تقویم را ورق می‌‌زنی  به توضیحاتی برخورد می‌کنی توجه تو را بیش از پیش جلب می‌کند. توضیحاتی که جز احیای فتنه‌گران و تخطئه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی چیز دیگری ندارد.

در اردیبهشت ماه این تقویم چاپ «عکس یکی از سران فتنه» تعجب تو را برمی‌انگیزد، تعجب از اینکه چگونه دانشگاه تهران که نماد آموزش عالی کشور است ( که البته با سرپرست غیرقانونی اداره می‌شود) از خطوط قرمز نظام عبور کرده و چنین عکسی را در این تقویم درج می‌کند.

در کنار آن توضیحی که برای روز 25 خرداد نوشته شده نیز قابل تأمل است: « تعرض به کوی دانشگاه تهران توسط گروهی خودسر و ضرب و شتم دانشجویان در پی حوادث پس از انتخابات 1388!»

گویی مسئولان دانشگاه تهران نه تنها عقیده‌ای به فتنه 88 ندارند بلکه بدنبال کمرنگ کردن فتنه 88 و دامن زدن به موارد خلاف واقع‌اند!

تیرماه نیز در تقویم دانشگاه تهران خالی از توضیحات نیست. 18 تیر که ملت ایران در آن «فتنه 18 تیر 78» را به یاد دارند، جای خود را در تقویم دانشگاه تهران به « حمله نیروی انتظامی و شبه نظامیان به کوی دانشگاه تهران در اعتراض به توقیف روزنامه سلام» داده است.

گویی این تقویم تنها برای رسمیت دادن به اقدامات غیرقانونی در 2 فتنه 78 و 88 چاپ شده است.

البته اقدامات خلاف قانون دانشگاه تهران در زمان سرپرستی نیلی احمدی آبادی تنها به این تقویم خلاصه نمی‌شود، از جمله مجوز برگزاری برنامه‌هایی که در آن خطوط قرمز نظام رعایت نشده است؛ ولی آنچه جای سوال دارد این است که چرا چنین تقویمی با چنین موارد غیرقانونی توسط سرپرست دانشگاه تهران با دانشجویان این دانشگاه هدیه داده می شود!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی