منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
شناسه خبر: 367825
گروه :خبر
74931
 

گفتگو/ زائر پیاده روی کربلا؛

هدیه شش میلیونی امام حسین(ع)به زائر جوان

زائر امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی کربلا اظهار کرد: در اوج ناباوری زمانی که برای مشغول انجام خرید سربازی بود پیامکی از طرف بانک دریافت کردم که شش میلیون تومان پول به حسابم واریز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سید حمید موسوی، زائر امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی کربلا در گفتگو با خبرنگار ندای ساحل؛ با اشاره به اولین سفرش به کربلا گفت: با توجه به اینکه 30 سال از عمرم می گذرد اما به خاطر اینکه خدمت سربازی را انجام نداده ام نتوانستم وارد عراق شوم به دلیل عشق به امام حسین(ع) دو بار به صورت مخفیانه خود را به مرز عراق رساندم اما با متوجه شدن سریع نیروهای امنیتی بازگشتم.

وی یادآور شد: سال گذشته با اطلاعاتی که داشتم خود را از مرز شلمچه به مرز عراق رساندم اما وقتی به کیس بازرسی عراقی ها رسیدم گفتند ممنون الخروج هستید با امیدی که داشته ام نا امید شده بودم در همان جا بود که چشم به سمت کربلا دوختم و گفتم  آقا باز من را راه ندادی مشکلی نیست اما من باز سعی خود را چند برابر می کنم و باز هم خواهم برگشت.

زائر اربعین حسینی ادامه داد: با دستانی خالی و ناامید به خانه بازگشتم با وجود اینکه هرکسی به نحوی سعی می کرد دلداری ام بدهد اما زمان زیادی گذشت تا بتوانم خود را آرام کنم.

موسوی بیان کرد: بعد از گذشت چند ماه در خانه اخبار را نگاه می کردم که خبری مبنی بر اینکه کسانی که سربازی نرفته اند دولت لایحه جددی را صادر کرده است و می توان سربازی را خرید توجه ام را جلب کرد.

وی اظهار کرد: فکر خرید سربازی که فقط و فقط به عشق امام حسین بود در ذهنم رخنه کرد و ا مراجعه و بررسی برای خرید سربازی اقدام کردم که با مبلغ بالایی روبرو شدم  اما با خود عهد بستم اگر شده همه زندگی خود را بفروشم، می فروشم تابتوانم کارت پایان خدمت خود را بگیرم.

این زائر اربعین ادامه داد: تا اینکه دهه مبارک عاشورا فرا رسد و من از یک سو هنوز درگیر خرید سربازی ام بودم و از سوی دیگر هیات کوچکی راسر خیابان اصلی شهرمان برپا کرده بودیم و مشغول رسیدگی به آن بودم تا اینکه در همان شب های مبارک برای ماشین شخصی ام مشتری پیدا شد و ان را فروختم.

موسوی گفت: پس از فروش ماشین هنوزشش میلیون تومان برای خرید سربازی کم داشتم و به فکر گرفتن مبلغی پول از دوستانم بوم و یکی از دوستان صمیمی ام کارت خودپردازش را که مبلغ 10 میلیون تومان موجودی داشت را در اختیارم گذاشت و گفت کارهای خرید سربازی ات را پیگیری کن.

وی بیان کرد:  با تمام دهه اول محرم مشغول انجام کارهای خرید سربازی بودم که پیامکی از طرف بانک دریافت کردم که شش میلیون تومان پول به حسابم واریز شده است و سریع به بانک مراجعه کردم و با پیگیری در بانک، مسئولین بانکی گفتند این پول به حساب شما آمده اما شخص واریزکننده یا اینکه از چه حسابی واریز شده است مشخص نیست به همین دلیل هیچ اطلاعاتی برای اینکه در اختیار شما بگذریم، نداریم.

این زائر کربلا ادامه داد:  مات و مبهود از بانک خارج شده و  به خانه رفتم و پس از  پرس و جو از چندین نفر که گفتند پول واریز شدهبه حسابم  از نظر شرعی مشکل ندارد و حلال است در نتیجه پول خرید خدمتم جور شده بود و مابقی کارها را انجام دادم و امسال توانستم  با موفقعیت و آرامش وارد عراق شوم و این را مدیون امام حسین (ع) هستم.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت