منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۳۷
شناسه خبر: 345704
گروه :خبر
612_467

مدیر برنامه و بودجه استان هرمزگان با اشاره به اعتبارات اندک استان در سال گذشته اظهار کرد: امسال با توجه به تخصیص و مشکلات نسبت به سال قبل در اجرای پروژه ارتقا داشتیم که در هر شهرستان یک پروژه به عنوان هدیه دولت داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مسعوددالمن، مدیر برنامه و بودجه استان هرمزگان گفت: بخش عمده ثمره کار دولت در هفته دولت تبلور در غالب پروژه هایی است که دستگاه های اجرایی افتتاح می کنند و به مردم استان عرضه می کنند تا بتوانند بخشی از نابرخورداری ها و محدودیت ها را جبران کنند. مواردی را اشاره می کنم؛ درخواستی که از همکاران و دستگاه های اجرایی داریم اینکه اگر فرصتی نشده که پروژه ها را اعلام کنند و تا فردا آخرین مهلتی است که نماینده اجرایی پروژه ها را به ما اعلام کند.

وی تصریح کرد: انتظار ما این است که هر دستگاه اجرایی یک گزارش تحلیلی از پروژه هایی که افتتاح خواهد شد را در بخش های مختلف آموزشی، راه، آب و غیره به ما اعلام کنند. با توجه به اینکه سال گذشته تخصیص اعتبار کم داشتیم، امسال هم با توجه به تخصیص و مشکلات نسبت به سال قبل در اجرای پروژه ارتقا داشتیم.

دالمن افزود: پروژه ای افتتاح می شود که همه ملزومات آن فراهم شده باشد، پروژه هایی که تاکنون دچار نواقص از جمله تجهیزات، آب، برق و … افتتاح نخواهند شدلذا فرمانداران اطمینان حاصل کنند که پروژه ها به طور کامل آماده افتتاح هستند، در عین حال قرار بر این است که در هر شهرستانی یک پروژه به عنوان هدیه دولت داده شود، ما از فرمانداران پروژه هایی را اخذ کردیم و در حال تصمیم گیری هستیم.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است