منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
شناسه خبر: 332643
گروه :خبر
هدف گذاری پذیرش 30 واحد فناور در پارک هرمزگان برای امس
 

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری مطرح کرد:

هدف گذاری پذیرش ۳۰ واحد فناور در پارک هرمزگان برای امسال

چهارمین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان هرمزگان با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در این جلسه به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده طی سه ماه گذشته پرداخت و افزود: در این مدت یازده واحد فناور جدید پذیرش شدند.

 

وی با بیان اینکه این واحدها به فراخور نیاز استان ایده فناورانه داده اند، افزود: در این ارتباط واحدهای فناور مذکور در حوزه های پلیمر، مهندسی صنایع، فناوری اطلاعات، صنایع دستی، کارآفرینی، شیمی و کشاوری پس از داوری در مرحله رشد مقدماتی و ورود به مرحله رشد پذیرش شده اند.

ادیبی گفت: واحدهایی که در مرکز رشد پذیرش می شوند باید نتیجه کار آنها منتج به محصول فناورانه شود که اگر در مدت مشخص شده این امر محقق نشود از پوشش مرکز رشد خارج می شوند.

هدف گذاری پذیرش 30 واحد فناور در پارک هرمزگان برای امس

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در همین زمیه گفت: 8 شرکت نیز پس از پذیرش در این مدت از مرکز رشد خارج شده اند که تعدادی به علت انصراف و تعدادی نیز با توجه به شرایط نظارتی ما به مرحله رشد نرسیده اند.

وی همچنین به هدف گذاری امسال مرکز رشد واحدهای فناور اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته حداقل 30 واحد فناور باید جذب مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان شوند.

در این جلسه همچنین اعضای شورای مرکز رشد به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است