منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
شناسه خبر: 230699
گروه :خبر
1122750
 

مدیرعامل کانون ناشنوایان در گفتگو با هرمز :

هدف هئیت ناشنوایان شناسایی توانایی این قشر به مردم است

مدیرعامل کانون ناشنوایان هدف از برگزاری هئیت مذهبی ناشنوایان را شناسایی توانایی های ناشنوایان به مردم دانست و افزود: استان هرمزگان بعد از مشهد دومین استانی است که هئیت ثابت برای ناشنوایان داشته باشد.

ادریس قریشی؛ مدیرعامل کانون ناشنوایان استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت : این هئیت در سال 1383 ثبت شده است و کار خود 1387را از سال شروع کرده است در صورتی که فعالیت گسترده نداشته اند.

 
وی افزود : با توجه به اینکه در سال 1391 تصمیم گرفتیم که این هئیت را به صورت گسترده در دید افراد جامعه قرار دهیم در سال های گذشته کانون برای مراسم اجرای برنامه دهه محرم فقط در محیط حیاط خود کانون بود و هم اکنون هئیت را مقابل در کانون انتقال دادیم.

 
مدیرعامل کانون ناشنوایان تصریح کرد : هدف از اجرای این هئیت این بود که ما بتوانیم بچه های ناشنوای بیشتری را شناسایی کنیم ، افراد زیادی علاقه خود را برای همکاری با کانون مراجع کرده اند.

 

 

قریشی با توجه به برنامه های اجرایی هئیت گفت: سرودهایی که مداحان کشورخوانده اند که افراد ناشنوا به صورت هماهنگ اجرا می کنند ، سخنران آن توسط روحانی که برای خود ناشنوایان است که با توجه به اینکه روحانی را از کرمان دعوت شده است و برنامه ها در قالب کلیپ های تصویری است.

 
مدیرعامل کانون ناشنوایان با بیان اینکه در شهرستان رودان کمک خیرین کانون ناشنوایان راه اندازی شده است اظهار کرد: این کانون از هئیت مذهبی امسال راه افتاده است که دلیل آن هم بخاطر اولین سال که برگزار شده شاید عملکرد کاری آنها ضعیف تر شهرستان بندرعباس باشد.

 
وی اظهار کرد: عمده مشکلات ما در برگزاری مراسم دهه محرم این است نداشتن جا و مکان ثابت است در صورتی که در بندرعباس با توجه به مقیم های مختلفی در سطح شهر هستند و از مکان ثابت برخوردارند در صورتی فضای اختصاصی و در نظر بگیرند می تواند استان هرمزگان بعد از مشهد دومین استانی باشد که یک مکان و هئیت ثابت داشته باشد.

 
قریشی تصریح کرد: از دیگر مشکلات که در کانون ناشنوایان مطرح می باشد نداشتن ابزارها و سیستم های سخت افزاری است در صورتی که ما در ایام و اعیاد مختلف برنامه های گوناگونی را داریم.

 
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند