منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
شناسه خبر: 297790
گروه :خبر
13920530000542_PhotoA

مهدی محمدی عنوان کرد فکر می‌کنم هدف اصلی از دستگیری شیخ‌زاده، آزادی نمازی‌ها(سیامک و باقر) در ایران است؛ کسانی که آمریکایی‌ها آنها را بزرگ‌ترین صید اطلاعاتی ایران در یک دهه گذشته خوانده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به مقل از فارس، احمد شیخ زاده، مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل به اتهام نقض تحریمهای آمریکا بازداشت شد.

مهدی محمدی کارشناس سیاسی در این باره در صفحه شخصی اش نوشت: بازداشت امروز احمد شیخ زاده مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل از سوی دستگاه قضایی امریکا نوعی گروگان گیری است. این دستگیری مشخصا از جانب کسانی کارسازی شده که صهیونیست ها مرتبطند از جمله خانم تالی فرهادیان دادستان شرق نیویورک که با اقتباس از تعابیر زهرا رهنورد می توان گفت عروس یهودی هاست! (او اکنون همسر یک صهیونیست نام و نشان دار است.)

 من فکر می کنم هدف اصلی از این گروگان گیری، آزادی نمازی ها (سیامک و باقر) در ایران است؛ کسانی که امریکایی ها آنها را بزرگترین صید اطلاعاتی ایران در یک دهه گذشته خوانده اند.

در واقع امریکا وارد فاز جدیدی از تقابل اطلاعاتی- امنیتی با ایران شده که نقش اقتصاد در آن بسیار برجسته است. دیوید کوهن دقیقا به همین دلیل از وزارت خزانه داری امریکا به سازمان سیا رفت و حالا ظاهرا کارش را شروع کرده است.

باید ببینیم دوستان آقای جان کری در تهران چه واکنشی نشان خواهند داد.

این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر