منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 254260
گروه :خبر
IMG_4042-300x200

مدیرآموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ارتقاء سطح تعلیم و تربیت اسلامی را مهمترین هدف تاسیس مدارس شاهد برشمرده و بیان داشت : انتظار است در مدارس شاهد بینش اسلامی دانش آموز ان بالاتر از سایر مدارس باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم،مهدی سالاری،مدیرآموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد ارتقاء سطح تعلیم و تربیت اسلامی را مهمترین هدف تاسیس مدارس شاهد برشمرده و گفت: انتظار است در مدارس شاهد بینش اسلامی دانش آموزان بالاتر از سایر مدارس باشد.

وی اظهار داشت: مقطع ابتدایی وشرایط سنی مناسب دانش آموزان فرصت خوبی را در اختیار مربیان مدرسه قرار داده است به طوری که می توان به هر نحوی دانش اموز را تحت اموزش و پرورش قرار داد.

سالاری همچنین برگزاری یادواره ها را مورد تاکید قرار داد و افزود : برگزاری یادواره ها حتی یادواره های کوچک کلاسی مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. ارتباط با خانواده های دانش اموزان از دیگر مواردی بود که مدیر آموزش و پرورش به آن اشاره نموده و از پرسنل آموزشگاه خواست : در راستای افزایش سرعت موفقیت آموزشگاه در اهداف آموزشی و پرورشی ضمن ارتباط خوب با اولیاء، آنان را با برنامه های در حال اجرای مدرسه همراه و همگام سازند.

 رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد فعالیت های آموزشی و پرورشی  دبستان شاهد پسرانه و دخترانه این شهرستان را رضایت بخش عنوان نموده و بیان داشت :اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان یک دوره کلاس مشاوره ویژه دانش آموزان شاهد و خانواده انان را در دستور کار خود دارد.

وی هدف از برگزاری این دوره بررسی مشکلات دانش آموزان شاهد و جلوگیری از ترک تحصیل آنان عنوان نمود.

نشست ستاد شاهد با حضور مدیریت آموزش و پرورش،معاونین آموزشی و پرورشی و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد درمحل دبستان پسرانه شاهد شهید منصور عامری این شهرستان برگزارگردید.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی