منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
شناسه خبر: 181439
گروه :خبر
index

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد گفت: هدف آمریکا ایجاد آشوب در منطقه است برای حفظ منافع و دخالت در کشورها است وخلیج فارس با تدبیر مردم ایران تا ابد خلیج فارس می‌ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام جلیل درویشی،رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد  در گفتگو با خبرنگار پیارم  با بیان اینکه خلیج فارس از دیر باز به  عنوان خلیج فارس بوده است، گفت:  کشورهای خارجی و هم مردم داخلی به این مسئله آگاه بودند ولی این چند سال که مسائل سیاسی منطقه و با حمایت امریکا و پشتیبانی از دول عرب سعی بر این دارند که عنوان خلیج فارس را تغیر بدهند به نام خودشان در بیاورند ، ولی ایران و افکار عمومی به انها اجازه این کار را نخواهد داد.
درویشی  افزود: کشورهای عربی خودشان به این مسئه واقفا که از قدیم الایام نام این خلیج، خلیج فارس بوده و خواص آنها هم می دانند و بارها هم اعلام کردند ولی آنها به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا بحث اسلام حراسی را در منطقه به راه انداختند و شایع کرده اند که بخواهند ایران را از نظر جغرافیایی محدود کنند و زمانی هم در جنگ ایران و عراق مدعی خوزستان و کردستان بودند و می گفتند باید به کشور ترکمنستان و عراق داده بشود و کردهای کردستان و عرب های خوزستان متعلق به این دوکشور هستند ولی نتوانستند کاری از پیش ببرند.
وی ادامه داد:  آمریکایی کشورهای عربی تحریک می کنند که شما 11 کشور عربی در کنار خلیج فارس هستید باید نام خلیج به نام خلیج عربی باشد نه فارسی، دخالتهای این شیطان بزرگ بارها اعراب را به این فکر واداشته است که تصمیم به تغییر نام خلیج فارس به خلیج عربی بگیرند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد تصریح کرد:بارها این بحث را به راه انداختن ولی مستنداتی نتوانستند ارائه بدهند؛ آنها نه از نظر ارائه مستندات مدرکی در دست دارند و از نظر سیاسی هم که امریکا، اسرائیل و انگلیس پشتیبان انها می باشند، هیچ غلطی  تا کنون نتوانستد بکنند و نخواهند کرد .
درویشی تصریح کرد: خلیج فارس برای همیشه و تا ابد خلیج فارس می‌ماند چرا که پاسخ مردم ما به یاوه‌گویان دندان‌شکن است.
وی خاطر نشان کرد: هدف آمریکا ایجاد  آشوب در منطقه است برای حفظ منافع و دخالت در کشورها است چرا که هیچ قانونی بین المللی مجوز حضور در منطقه را نمی دهد و انها با آشوب و کشتار مسلمانان می خواهند در منطقه حضور و برای ماندن خود دلیل تراشی می کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند