منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر: 326256
گروه :خبر
newfolder7-1080-300x199

کارشناس مسائل سیاسی گفت: جمهوری اسلامی به تعهدات خویش در برجام عمل کرده اما طرف مقابل حاضر نیست به تعهدات خود عمل کند و هدف آمریکا از مذاکره با ایران در خصوص مسائل سوریه تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

امیرحسین مرادپور دهنوی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو ی اختصاصی با خبرنگار هرمز گفت: هدف آمریکا از مذاکره با ایران در خصوص مسائل سوریه تضعیف جبهه مقاومت اسلامی در منطقه است.

 
وی افزود: روحیه و خوی سلطه گری و استکباری ایالات متحده امریکا از دلایل اصلی مخالفت جمهوری اسلامی ایران از مذاکره با این کشور است همانطور که مقام معظم رهبری در سالگردامام خمینی فرمودند امریکایی ها به هیچ عهدو پیمانی پایبند نیستند.

 

 

استاد دانشگاه اظهار کرد: بدعهدی ها و کارشکنی های آمریکا در خصوص اجرای برجام مشاهده می شود اما جمهورى اسلامی به تعهدات خویش در برجام عمل کرده ولی طرف مقابل حاضر نیست تعهداتش را اجرا کند.

 

 

مرادپور دهنوی گفت: آن ها هدف شان این است که ایران را وارد بازی های خود کنند که با تدبیر رهبرمعظم انقلاب جبهه مقاومت پیروز خواهد شد وبه لطف الهی داعش که مورد حمایت امریکاست ازبین خواهد رفت.

 

 

وی بیان کرد: بلوکه ومصادره کردن بیش از دو میلیارد دلاراز اموال بانک مرکزی ایران به بهانه های واهی نیز نشانگر این است که امریکا بزرگترین شیطان است وتغییری در ماهیت این دولت اتفاق نیفتاده است.

 

کارشناس سائل سیاسی یادآور شد: آنچه که ازتشکیل گروه گفتگوی ایران وآمریکا نام برده می شود اگر هدف همکاری های علمی وفرهنگی بین دو کشور است مشروط به اینکه منجر به نفوذ دشمن نشود فی نفسه اشکال ندارد اما اگر هدف ، گفتگو ومذاکره با دولت آمریکا در غیرمسائل هسته است روزنه نفوذ دشمن است که رهبری معظم انقلاب اسلامی آن را رد کردند وآنها در ادعاهایشان صادق نیستند.

 

 

وی افزود: طراحی کودتای ٢٨ مرداد ١٣٣٢،ساقط کردن دولت ملی،حمایت از جنایت های رژیم شاه علیه ملت،حمایت از رژیم بعثی عراق، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس از جمله شیطنت های آمریکا علیه ملت ایران است .

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است