منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
شناسه خبر: 200262
گروه :خبر
209188

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خونسرخ گفت : هدفم برای امسال تشکیل تیم های پایه استقلال و بازیکن سازی و سرمایه گزاری روی بازیکنان بومی و توانمند استان است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز عبدالرضا پورسبزعلی سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خونسرخ در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری ورزش هرمزگان”ورزش5″ گفت: متأسفانه فراخوانی که برای جذب بازیکن داده بودیم موفقیت آمیز نبود و باشگاه نتوانست بازیکنان خود را به طورکامل جذب کند به همین خاطر 12 بازیکن را به باشگاه معرفی کردم .

 

سرمربی تیم استقلال خونسرخ در ادامه افزود: برخی در فوتبال دنبال مقصر می گردند و شبکه های اجتماعی محلی شده برای جولان دادن آنها و ایجاد حواشی برای ورزش استان و مخصوصاً فوتبال.

 

پور سبزعلی گفت:من برای اولین بار در طول 40 سال گذشته تیم منتخب استان را تشکیل دادم که میانگین سنی بازیکنان 19 سال است و پس از بستن قرارداد با استقلال خونسرخ ،آقایان برای بنده تعیین تکلیف می کنند و در شبکه های اجتماعی خود به من هجوم آوردند که چرا تیم منتخب را رها کردی و سرمربی استقلال خونسرخ شدی.

 

سرمربی تیم استقلال خونسرخ در جواب این افراد گفت:آقایان به جای به حاشیه کشاندن ورزشکاران و فوتبال استان به پیشرفت و ارتقاء آن کمک کنند و تیم ها و ورزشکاران را تشویق کنند تا بتوانند بدون حاشیه برای استان افتخارآفرینی کنند.

 

در انتها پورسبزعلی برنامه های امسال خود برای تیم استقلال خونسرخ را شرح داد و گفت: استقلال سال سختی را پیش رو دارد و من هدفم برای امسال تشکیل تیم های پایه استقلال و بازیکن سازی و سرمایه گزاری روی بازیکنان بومی و توانمند استان است تا برای سال آینده تیمی در شأن استقلال خونسرخ داشته باشیم و تیم قوی و مستحکمی را راهی مسابقات کنیم.

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است