منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
شناسه خبر: 356991
گروه :خبر
139208111928533401455264-1
 

دردسرهای عظیم زندگی خوابگاهی در بندرعباس!

هجوم تاریکی و گرما در خوابگاه برادران دانشگاه ملی هرمزگان

خوابگاه برادران دانشگاه هرمزگان از دیشب دچار قطعی برق شده بود که برای رهایی از گرما تعدادی از دانشجویان در مسجد دانشگاه و عده ای در ساختمان دانشگاه اسکان یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ با آغار سال تحصیلی جدید اتفاقات خوب و بد در کنار هم برای دانشجویان رقم می خورد و دانشگاه با وجود تمام تلخی ها و شیرینی ها انسان ساز می شود و شب گذشته در یکی از دانشگاههای مادر استان هرمزگان اتفاق نسبتا ناخوشایندی برای دانشجویان این دانشگاه رقم می خورد.

استان هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه جنوب کشور حدود 9ماه سال دارای هوای بسیار گرمی است که نسبت به سایر استانهای کشور از وسایل سرمایشی بیشتر استفاده می شود و استفاده از کولر در خوابگاههای دانشجویی با جود تعداد زیاد دانشجویان به اوج خود می رسد.

دانشجویان جدیدالورود دانشگاه هرمزگان در هنگام ثبت نام با استقبال بی نظیری از سوی مسئولان دانشگاه روبرو می شوند و پس از ثبت نام در خوابگاه دانشگاه اسکان داده می شوند اما شب گذشته اتفاق بدی برای دانشجویان این دانشگاه رقم می خورد.

با وجود اینکه درفصل پائیز قرار داریم  آب و هوای هرمزگان همچنان گرم است و به ناچار بایستی از وسایل سرمایشی استفاده کرد اما شب گذشته با وجود گرما اتفاق بدی برای دانشجویان دانشگاه هرمزگان رقم می خورد.

برق خوابگاه برداران دانشگاه هرمزگان قطع می شود و هوای درون خوابگاه به حدی گرم شده است که دانشجویان به اجبار خوابگاه را ترک می کنند وتا صبح در محوطه دانشگاه قرار می گیرند و مسئولان برای رفع این مشکل دانشجویان را به سوی مسجد دانشگاه و یکی از ساختمان های دانشگاه هدایت می کنند.

م.ت یکی از دانشجویان دانشگاه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه شب گذشته برق خوابگاه برادران دچار قطعی شده بود، گفت: دیشب از سر شب برق خوابگاه برادران قطع شد و برای رهایی از تاریکی و گرما دانشجویان در محوطه دانشگاه قرار گرفتند.

وی افزود: دونفر از مسئولان دانشگاه خود را به جمع دانشجویان رساندند و تعدادی از دانشجویان را برای رهایی از گرما و تاریکی در مسجد دانشگاه و عده ای را در یکی از ساختمان های دانشگاه اسکان دادند.

این دانشجو اظهار کرد: شب گذشته ریاست دانشگاه در مسجد دانشگاه در میان  دانشجویان قرار گرفت و گفتند که فردا ساعت 7صبح با تعمیرات این مشکل برطرف می شود و پس از آن دانشگاه را ترک کردند.

وی بیان کرد: طبق قول رئیس داشنگاه تعمیرکاران از ساعت 7صبح مشغول انجام تعمیرات می باشند و تاکنون که ساعت 12:47 دقیقه می باشد مشکل قطعی برق هنوز رفع نشده است.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی