منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
شناسه خبر: 285672
گروه :خبر
619706

مورخ انقلاب اسلامی با بیان اینکه هاشمی امروز هیچ پایگاه اجتماعی ندارد تصریح کرد: هاشمی احساس می کند که به طور کلی پایگاه اجتماعی خود را از دست داده است و نیاز دارد تا به جایی تکیه کند و از این رو به قدرت های خارجی روی آورده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سید حمید روحانی، مورخ انقلاب اسلامی در خصوص حمایت انگلیس از برخی از کاندیداهای خبرگان مانند هاشمی اظهار داشت: در جریان فتنه 88 هاشمی رفسنجانی با نامه بدون سلام و السلام خود در افزایش آتش فتنه نقش داشت.

 

وی افزود: مدارک و اسنادی که به دست آمد نشان داد که فتنه 88 را عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی برنامه ریزی کرده و به وجود آوردند.

 

مورخ انقلاب اسلامی یادآور شد: مسلم بود که در فتنه 88 ارتباطی کامل و سنجیده میان سران فتنه و بیگانگان وجود داشته است که این ارتباط پشت پرده توطئه 88 در نهایت در این مرحله بروز پیدا کرده و به صورت علنی در آمد.

 

روحانی بیان داشت: عملکرد امروز هاشمی هم دنباله فتنه 88 و در جهت اجرای سیاست های استکبار جهانی که در رأس آن آمریکا و انگلیس بوده است و پشتیبانی رسمی انگلیس از هاشمی امروز موید این موضوع است.

 

وی خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی در طول زمان بسیاری از جریان ها و چهره ها برملا می شوند ؛ برای مثال بیداری اسلامی در منطقه ماهیت عربستان را بعد از سال ها نشان داد.

 

مورخ انقلاب اسلامی  با بیان اینکه هاشمی امروز هیچ پایگاه اجتماعی ندارد تصریح کرد: هاشمی احساس می کند که به طور کلی پایگاه اجتماعی خود را از دست داده است و نیاز دارد تا به جایی تکیه کند و از این رو به قدرت های خارجی روی آورده است.

 

روحانی در ادامه افزود: هاشمی گمان می کند که پشتیبانی انگلیس از او باعث حمایت عوامل انگلیس، مزدوران، سلطنت طلبان و … از او می شود و کفه رأی او بالاتر خواهد رفت لذا تا کنون در مقابل این حمایت ها سکوت کرده است.

 

وی همچنین گفت: امیدوارم هاشمی از این شرایط نجات پیدا کرده و به سمت ملت باز گردد و بداند که در نهایت تنها انزجار و دوری از دشمنان انقلاب و بیگانه پرستان می تواند باعث سعادت دنیا و آخرت او باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند