منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱
شناسه خبر: 319266
گروه :خبر
699880

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی از زندان به مرخصی آماده است گفت: آیت الله هاشمی زورش به فرزندانش نمی‌رسد و دستگاه قضایی ما باید با این افراد برخورد کند که چرا با یک‌سری آدم لاابالی، دلال سیاسی و یک عده آدم منحرف اعتقادی و جاسوس دیدار می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ منصور حقیقت‌پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، عضو ارشد بهائیت ایران که به تازگی از زندان به مرخصی آماده است گفت: بسیار کار اشتباهی کرده و حتما دستگاه قضا باید با فائزه هاشمی برخورد کند.

وی افزود: باید از فائزه هاشمی پرسید که شما چه کاری با بهایی دست‌نشانده انگلیس دارید؟ به نظر حتما باید با این اقدام فائزه هاشمی برخورد قضایی صورت گیرد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت‌های فائزه هاشمی در مصاحبه با روزنامه زنجیره‌ای بهار که با مرور خاطرات دوره بازداشت خود، از بهایی‌ها و مجاهدینی‌ها و منافقین به عنوان دوستان خود یاد کرده بود گفت: این منافقینی که فائزه هاشمی به آن‌ها می‌گوید مجاهدین، همان کسانی هستند که قصد ترور پدر او را داشتند.

حقیقت‌پور ادامه داد: آیت الله هاشمی زورش به فرزندانش نمی‌رسد و دستگاه قضایی ما باید با این افراد برخورد کند که چرا با یک‌سری آدم لاابالی، دلال سیاسی و یک عده آدم منحرف اعتقادی و جاسوس دیدار می‌کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است