منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵
شناسه خبر: 321645
گروه :خبر
13950116000159_PhotoA

دبیرکل سازمان بدر نسبت به بروز درگیری در عراق در کنار جنگ با داعش، هشدار جدی داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پی ورود معترضان وابسته به جریان صدر عراق، به منطقه سبز بغداد در شب گذشته، درگیری بین نیروهای امنیتی و معترضان با گاز اشک آور و تیر هوایی در گرفت که در جریان این درگیری‌ها 100 تن از معترضان زخمی شدند.

«هادی العامری» دبیرکل سازمان بدر عراق در بیانیه‌ای با مخاطب قرار دادن نیروهای این سازمان گفته است که برخی می‌خواهند در عراق جنگ شیعی-شیعی در بگیرد و نباید کسی اسیر این توطئه‌ها شود.

او تأکید کرده است که جنگ واقعی ما با تروریسم است.

در ادامه این بیانیه آمده است: جنگ شیعه با شیعه برای ما حرام است و باید احتیاط کرد و از در افتادن به درگیری غیر از مبارزه با تروریسم دوری جست. جنگ واقعی ما با تروریسم است و باید برای درگیری «فلوجه» آمده شوید و به هیچ چیز دیگری فکر نکنید.

هادی العامری پنج‌شنبه گذشته نیز از طرفداران سازمان بدر خواسته بود تا هیچ توجهی به تبلیغات رسانه‌ای نکنند و تمام هم و غم خود را به مبارزه با تروریسم اختصاص دهند.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی