منتشر شده در تاریخ: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
شناسه خبر: 195154
گروه :خبر
image74512

نیمار ، کاپیتان و ستاره تیم ملی فوتبال برزیل به دلیل اخراج در پایان بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل کلمبیا در چارچوب رقابت های کوپا آمه ریکا، روز جمعه از چهار دیدار محروم شد و به این ترتیب ادامه رقابت های کوپا آمه ریکا 2015 را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی ، کونمبول، اعلام کرد :«نیمار داسیلوا از چهار دیدار محروم می شود که این جریمه محرومیت از دیدار بعدی را نیز که پیشتر اعلام شده شامل می شود، وی همچنین 10 هزار دلار نیز جریمه شد.»

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی تصریح کرد در خصوص این تصمیم نیز ممکن است درخواست تجدید نظر داده شود.
نیمار در پایان دیدار مقابل کلمبیا و در حالی که برزیل با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف شکست خورده بود، اخراج شد. مهاجم بارسلونا پس از مسابقه با چندین بازیکن حریف درگیر شد و تلاش کرد با سر ضربه ای به یکی از بازیکنان بزند. وی پیش از این نیز به دلیل دو اخطاره شدن و دریافت کارت زرد دوم در این دیدار از بازی بعدی تیمش محروم شده بود.
برزیل با سه امتیاز و هم امتیاز با سه تیم دیگر گروه، در صدر گروه سوم این رقابت ها قرار دارد . این تیم برای راهیابی به مرحله یک چهارم پایانی رقابت های کوپا آمه ریکا 2015 بدون نیمار به مصاف ونزوئلا می رود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی