منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
شناسه خبر: 204708
گروه :خبر
13940321000103_PhotoA

نیروهای مردمی و ارتش یمن یک پادگان ارتش بحرین در منطقه مرزی جازان عربستان را هدف حملات موشکی قرار داده و تأکید کردند در صورت ادامه جنگ و تجاوزها، پادگان‌های نظامی متعلق به امارات و اردن در خاک عربستان را بمباران خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ابو نصر الراشد»، یکی از رهبران جنبش انصار الله یمن خبر داد: نیروهای مردمی و ارتش یمن یک پادگان متعلق به نظامیان بحرینی را در منطقه جازان در جنوب غرب عربستان با هشت فروند موشک دور برد هدف گرفتند.

این رهبر انصار الله تاکید کرد: در این حمله ده‌ها تن از نظامیان ارتش بحرینی کشته شدند و ما به همه دیکتاتورهای عرب می‌گوییم که شاهد قدرت، حماسه و دفاع ما از خاک و ناموسمان خواهند بود و طی روزهای آتی آنها را تار و مار می‌کنیم.

الراشد وعده داد: در صورت ادامه جنگ و حضور کشورهای عربی در این تجاوزها، همه پادگان‌های نظامی متعلق به امارات و اردن در خاک عربستان را  بمباران و نابود خواهیم کرد و نیروهای مردمی و ارتش یمن همه تسلیحات لازم برای برهم زدن موازنه قدرت با عربستان و متحدانش را در اختیار دارد.

این رهبر انصار الله گفت: نیروهای انصار الله با کمک ارتش و کمیته‌های مردمی چندین حمله به مواضع نظامی ارتش عربستان و امارات در مرز یمن با نجران عربستان داشتند که با کشته شدن چندین نظامی سعودی و اماراتی همراه شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور