منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۰
شناسه خبر: 259889
گروه :خبر
13940930000866_PhotoA

روزنامه واشنگتن‌پست در گزارشی نوشت نیروهای پلیس آمریکا در سال ۲۰۱۵، نزدیک به ۱۰۰۰ نفر را در حملات و تیراندازی‌های سال ۲۰۱۵ کشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک روزنامه آمریکایی در گزارشی درباره تلفات حملات یک سال اخیر پلیس این کشور خبر داد که 965 آمریکایی در تیراندازی‌های نیروهای دولتی کشته شدند.

در حالی که شهرهای مختلف آمریکا هر از چند گاهی شاهد اعتراضات ضد تبعیض نژادی در این کشور است،‌ روزنامه واشنگتن پست گزارش داده است که در سال 2015 میلادی که اکنون در واپسین روزهای آن قرار داریم حدود 965 شهروند آمریکایی توسط ماموران پلیس کشته شده‌اند.

به گزارش این روزنامه، از میان این 965 فرد جان باخته در تیراندازی‌های پلیس آمریکا،‌ حدود 100 تن از آنها در زمان تیراندازی پلیس به آنها، سلاح نداشتند.

در بخش دیگری از این گزارش هم مشخص شده که از مجموع حملات و تیراندازی‌ها در سال 2015،‌ 40 درصد از شلیک‌های انجام شده علیه سیاه‌پوستان آمریکایی انجام شده است.

انتشار این گزارش در حالی صورت گرفته که در سال جاری میلادی شهرهای مختلفی از قبیل شیکاگو در اعتراض به قتل‌های نژادپرستانه پلیس آمریکا بارها و بارها صحنه اعتراضات مردمی بوده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد