منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
شناسه خبر: 269908
گروه :خبر
759243
 

 نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران ؛

نیروهای هلال احمر پرچم ایثار و خدمت را برافراشته است

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفرهای استانی بااستقبال پرشور کارمندان،داوطلبان ، جوانان وامدادگران جمعیت هلال احمراستان هرمزگان وارد این استان شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ، حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران ابتدا با حضور در گلزارشهدای بندرعباس با شهدا وامام شهدا تجدید میثاق نمودند و سپس با حضور در دفترنماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با حضرت حجت اسلام والمسلمین نعیم آبادی دیدار وگفتگو نمودند .

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایران در این دیدار گفت :رصد فعالیت ها ودیدار با مسئولین استانی از مهمترین اهداف وبرنامه های سفرهای استانی است .

معزی ادامه داد : رابطه وسیع امامان جمعه وهلال احمر واستفاده از تجربیات گهربارشان باعث موفقیت بهتر خانواده هلال احمر خواهد شد .

وی تصریح نمود : فعالیت های متعدد وگوناگون درحوزه های مختلف جمعیت هلال احمر در حال اجراست .

معزی دردیدار باامام جمعه بندرعباس اظهار کرد: در سال های اخیر شناخت مردم از هلال احمر تا اندازه ای بهتر و بیشتر شده است و هنوز تا رسیدن به شناخت لازم مردم از هلال احمر، فاصله داریم.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افزود : در جمعیت هلال احمراستان هرمزگان کارهای ارزنده وقابل تقدیری صورت گرفته است و این استان از ظرفیت معنویی بالایی برخورداست ، اما از لحاظ فیزیکی با محدودیت های مواجعه است .

معزی اضافه کرد : هرجا حادثه ای رخ داد پرچم هلال احمر اولین پرچمی است که درکنار ایثار وخدمت نیروهای داوطلب آن در آنجا برافراشته خواهد شد .

وی با اشاره به وجود سه سازمان داوطلبان، جوانان و امداد و نجات در هلال احمر بیان کرد: سازمان جوانان بزرگترین سرمایه ما و یکی از مستعدترین سازمان ها برای پرورش نیرو برای کشور است که در این راستا باید خوراک فکری و فرهنگی یک میلیون عضو سازمان جوانان تأمین شود.

نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان هم با تشکر از نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران خدمات این نهاد را ارزشمنددانست وگفت : حرکت های ارزنده ای در جمعیت هلال احمر در حال انجام است که باید مورد حمایت دولت ومجلس قرار گیرد .

نعیم آبادی ادامه داد : همه باشنیدن نام هلال احمر بفکر سوانح وامدادرسانی خواهند افتاد که باید این رویه تغییر وبیشتر به مسایل فرهنگی پرداخته شودتا علاوه بر میدان امداد ونجات در میدان فرهنگی هم موفید مواقع شود  .

وی با تاکید براینکه هلال احمر پرچم فرهنگی هم در دست دارد بر انجام فعالیت های فرهنگی تاکید واز دولت خواستار حمایت از این جمعیت شد .

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان اضافه کرد : زلزله زمینی گاهی اتفاق خواهد افتاد ولی زلزله فرهنگی هر روز در حال رخ دادن است وباتوجه به ظرفیت بالایی که در جوانان جمعیت هلال احمراست می توان از این پتانسیل وظرفیت بخوبی بنفع فعالیت های فرهنگی استفاده کرد .

نعیم آبادی افزود : هلال احمر مجموعه ای است که در تمامی بخش ها حضوری فعال وتاثیر گذار دارد وقطعا باورود به بحث فرهنگی هم می تواند کارهای تاثیر گذاری راانجام دهد .

وی خاطر نشان کردند : فعالیت در هلال احمر عشق وعلاقه می خواهد وباعث افتخار هر شخص است که عضو هلال احمر باشد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است