منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
شناسه خبر: 224436
گروه :خبر
13940705000580_PhotoA

نیروهای ویژه بسیج مردمی عراق طی یک عملیات شمار زیادی از سرکرده‌های داعش و تک‌تیراندازان تکفیری را در منطقه «حصیبه» به دام انداختند و کشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از اذان صبح امروز گروهی از نیروهای ویژه بسیج مردمی بنام «حرکه الابدال» عملیاتی را با عنوان انتقام خون شهدای «حصیبه» آغاز کردند.

منطقه «حصیبه» در شرق شهر فلوجه در استان الانبار واقع شده و نیروهای بسیج مردمی در روزهای گذشته با عملیاتهای دقیق شناسایی، تحرکات تروریستها را در این منطقه رصد کردند.

نیروهای ویژه بسیج مردمی قبل از طلوع آفتاب امروز بدون این که عناصر تروریستی داعش متوجه حضور آنها شوند به شرق منطقه «حصیبه» نفوذ کردند و با استفاده از تفنگ‌های صدا خفه‌کن به پناهگاه‌های نیروهای ویژه داعش که شامل فرماندهان میدانی، تروریستهای خطرناک و زبده تک‌تیرانداز بودند حمله کردند و آنها را کشتند.

براساس این گزارش، کشته شدن نیروهای ویژه داعش پایان این عملیات موفقیت آمیز نبود و نیروهای گروه الابدال در ادامه تعدادی زیادی از خودروهای مجهز به دوشکا تروریست‌ها را بمب‌گذاری کردند و پس از دور شدن از منطقه، تمامی خودروها را با کنترل از راه دور منفجر کردند.

به گزارش فارس، در روزهای گذشته تعدادی از نیروهای بسیج مردمی در شرق منطقه «حصیبه» در نتیجه حملات عناصر تروریستی داعش به شهادت رسیدند.

نیروهای بسیج مردمی در دو ماه گذشته موفق شده‌اند مناطق راهبردی را بین دو شهر فلوجه و الرمادی باز پس بگیرند و ارتباط این دو شهر که تحت کنترل تروریستها هستند را قطع کنند.

با پاکسازی مناطق اطراف شهرهای فلوجه و الرمادی، این دو شهر در محاصره نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق قرار دارند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است