منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۸
شناسه خبر: 209088
گروه :خبر
AiXqRpyUCWOlg6cEaW1KW7NVCrLq39otlrON8BLSt9kN

امام جمعه بندر چارک گفت : از مسولین بخش و همچنین استان و از صدا و سیمای مزکز میخواهیم که خبرنگاری در شهر مستقر کنند که مشکلات مردم و صدای اهالی این دیار را به مرکز استان برسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به  نقل از  مروارید نیوز ، حجت الاسلام و المسلمین شاکری امام جمعه بخش شیبکوه در خطبه اول این هفته بعد از توصیه به رعایت تقوای الهی به نقش والدین در طول عمر فرزندان اشاره کرد و گفت :حامی و پشتیبان فرزند در زمان طفل ، مشاور و راهنمای فرزند در دوران نوجوانی و در ایام کهولت پدر که به فرزند خویش نیازمند است این ها سه نقش اساسی والدین است که در طول عمر فرزندان نقش آفرینی می کند.

 
وی به مسئله ازدواج از منظر اسلام اشاره کرد و گفت : جوانی که میخواهد انتخاب همسرکند بهترین راه را گزینش کنید که پدر با فرزند با هم در موردی به توافق برسند نه اینکه پدر انتخاب کند و فرزند اختیاری نداشته و برعکس هم این درست نیست.

 
امام جمعه بندرچارک اضافه نمود : بهترین روش ها و راهکارها اسلام دارد و دلسوزترین افراد برا شما جوانان والدین هستند که مشاور فرزندان هستند.

 
حجت الاسلام و المسلمین شاکری در روایتی از پیامبر اسلام (ص) بیان نمودند : خداوند اگر فرزندی به کسی عنایت کرد و پدر امکانات برای ازدواج فرزند داشته باشد و کمک نکند گناهی اتفاق افتاده است که این گناه برای هر دو یعنی پدر و فرزند نوشته میشود.

 
خطیب جمعه بندرچارک در خطبه دوم بعد از توصیه و سفارش به تقوای الهی عنوان نمودند : فتح اندلس به دست مسلمانان درسال 94قمری یا اسپانیای امروزی به فرماندهی طارق بن زیاد رقم خورد که الان بهترین معماری در مساجد اندلس، اسپانیا فعلی به دست مسلمانان اتفاق افتاده که فلسطین مال مسلمانان بود.

 
وی اظهار کرد : امام خمینی (ره) فرمودند فلسطین پاره تن اسلام است ولی در دست اسرائیلی ها افتاده و اگر مسلمان متحد شوند که هر کدوم یک سطل آب بریزند اسرائیل را آب خواهد برد.

 

 

امام جمعه بندرچارک در ادامه ، روز خبرنگار را گرامی داشتند و تصریح نمودند شهر بندرچارک خبرنگار ندارد از مسولین بخش و همچنین استان و از صدا و سیمای مزکز میخواهیم که خبرنگاری در شهر مستقر کنند که مشکلات مردم و صدای اهالی این دیار را به مرکز استان برسانند.

 
وی در پایان بر لزوم حمایت دولت از صنایع تولیدی کوچک تاکید کرد گفت : صنایع کوچک باید حمایت شود هم از ناحیه مردم وهم از ناحیه دولت وخود مردم باید تقویت کنند و باید اهتمام ببخشیم و مردم به نحو خودجوش و جهادی صنایع داخلی را تقویت کنند.

 
انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی