منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
شناسه خبر: 207026
گروه :خبر
13940310000768_PhotoA

ولی‌عهد عربستان از اینکه هدف حمله سوء قصد احتمالی گروه‌های افراط‌گرا قرار بگیرد تدابیر امنیتی شدیدتری برای حفظ جان خود در نظر گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «مجتهد» فعال توئیتری عربستانی نزدیک به دربار این کشور در تازه ترین افشاگری‌هایش اعلام کرده «محمد بن نایف» وزیر کشور و ولی‌عهد عربستان از اینکه مورد هدف سوء قصد گروه‌های افراط‌گرا قرار بگیرد به شدت نگران است.

بر اساس اظهارات مجتهد، ولی‌عهد عربستان از بیم جانش محل کار روزانه خود را مدام تغییر می‌دهد و تیم محافظانش را تعویض کرده و مسیر رفت‌وآمد کاروانش را نیز تغییر داده است.

این فعال رسانه‌ای سعودی گزارش داد که محمد بن نایف کمتر به دفتر کار خود در جده تردد می‌کند و عمده کارهای خود را از ساختمان وزارت اطلاعات اداره می‌کند و بیشتر سعی می‌کند برای تردد از بالگرد استفاده کند و بیش از 80 نیروی امنیتی از وی محافظت می‌کنند و خودروهایی که برای انتقال او استفاده می‌شود ضدگلوله و ضد آر پی جی است.

بر این اساس این خبر بن نایف همچنین از ترس اینکه به وسیله «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان و «محمد بن سلمان» وزیر دفاع کنار گذاشته شود تلاش می‌کند که این دو نفر را راضی نگه دارد و حساسیت ویژه‌ای بر شنود گفت‌وگوهای اعضای خاندان پادشاهی دارد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است